| RAY a întrebat:

Caut o fata internata la un spital de psihiatrie, ca să ne vindecam împreună, imi poți lăsa mesaj, vb serios

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| chuckmanson a răspuns:

Ăsta nu e tinder prietene. I-ați replicile de agățat idioate și penibile în altă parte!

Răspuns utilizator avertizat
| RAY explică (pentru chuckmanson):

Maaaa non lifer e categoria comedie

| RAY explică (pentru AMATTO):

Violenta nu are legătură cu probleme mintale, nu înseamnă că un schizofrenic e un criminal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Si tie ti-ar placea mai mult o fata schizofrenica decat una sanatoasa?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Vezi ca ești la categoria amuzante

| RAY explică (pentru AMATTO):

Asta e de bine, nu?

| nonepasa a răspuns:

Eu soi mi amor. opa am gresit limba, dar pot avea limba ta? laughing. Pace in lume