| RAY a întrebat:

Caut o fata pentru o relatie virtuala toxica cu certuri, impacari amoroase?

ps intrebarea este amuzanta sa stiti, din pacate tinerii nu stiu ce e o gluma.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Succes!

| RAY explică (pentru darrio2007):

Cum ati cucerito pe prima iubita?

14 răspunsuri:
| RAY explică:

Nici o fata, ce trist

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si cum merge? big grin

| Sofer a răspuns:

Niciuna cu mana sus sa se ofere.

| RAY explică (pentru Sofer):

Nici una mai

| Apokales a răspuns:

Printre randuri pot citi rasism.

| RAY explică (pentru Apokales):

Nu chiar, si poti cititi ce vrea o fata cu adevarat, instabilitatea emotionala creste dorinta sexuala,asa daca sta cu un timid,plictisitor,catelus, numai reprezinta un interes,gandeste-te asa, daca ai cumpara cv dulce si doar o singura data vs de fiecare data,ai alege de fiecare data,asa si o femeie,da poate tipul e dragut dar se pune in genunchi pentru ea, plus numai creaza nimic nou, astfel ajunge in zona prieteniei, vagabonzi, golani traiesc viata asa cum vrea si noi, ne atrage misterul nu plictiseala si normalitatea

| Apokales a răspuns (pentru RAY):

Bun, deci vrei o olteanca laughing. Nu stiam ca-ti place salbatic.

| RAY explică (pentru Apokales):

Nu sunt rasist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești cel mai amuzant, ce pot sa zichappy nu mai pot de ras

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Anisia,știu

| ContInchis7 a răspuns:

Și eu caută un bărbat scund, chel și plin de banii
Ce coincidenta

| suntomsmecher a răspuns (pentru ContInchis7):

Am persoana potrivita pentru tine, nu are poze cu el, dar este exact ce cauti te asigur: https://www.instagram.com/danibelceanu/

| RAY explică (pentru suntomsmecher):

Iar te ai tâmpit Anisia, tot nu te ai maturizat, tot la grădiniță ai rămas bipolara