| J0ker1999 a întrebat:

Ce a-ti face daca de craciun ar veni fuego la usa voastra si ar canta "impodobeste mama bradul?"

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Ar fi ceva frumos.
Adica totusi Fuego este un artist complet!
Multi isi bate joc de el dar nimeni nu stie cat de bun ewinking
Eu unu las primi.

22 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

I-as da maioneza
App.De ce va certari de la limba romana?

| Neverwas a răspuns:

O vedeta? La usa mea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as tortura rau.

| lalaballet a răspuns:

L-as bate cu bradul

| Anisia170 a răspuns:

M nimic.* cutit in mana* il iubesc pe fuego! *ranjet malefic* mwhwhw

| JusticeForCraiova a răspuns:

As bea ceva cu el

| LioErnest a răspuns:

As invata gramatica limbii romane: "ATI FACE"!

| J0ker1999 explică (pentru LioErnest):

As invata -Poate A-si daca doresti sa ma contrazici cauta pe net sau in cartea de romana si mai vb

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0ker1999):

Tot el să caute...rolling on the floor

| Northern a răspuns (pentru J0ker1999):

Se scrie "aș învăța", cărturarule.http://scri.ro/as-sau-asi-1214.html

| Baston_Rut_Andrada_1994 a răspuns (pentru J0ker1999):

Dude, ai mari probleme de gramatica... Jalnic! Hahahaha!

| J0ker1999 explică (pentru Baston_Rut_Andrada_1994):

Mari probleme cu gramatica? Dar unul pe facebook care scrie "ceh mai fc mah pretenashi" nu mai are probleme nu? spune-ti la astia care gresesc o litera, doua ca sunt analfabeti dar de aia ce sa mai zici...

| Baston_Rut_Andrada_1994 a răspuns (pentru J0ker1999):

Deci punctul tau de referinta e sleahta de aliterati de pe facebook? Pentru ca, daca vrei s-o iei asa, esti geniu fata de ei. Dar, mie nu mi se prea pare magulitoare comparatia. Trist, nu e buna apararea ta.

| CrazyName a răspuns:

Il scot si pe Hrusca din dulap sa il acompanieze, apoi ii bag pe amandoi in dulap.

| Addèx33 a răspuns:

Ha? :-s

| al3x955 a răspuns:

Scot bata din dulap si o testez pe capul lui laughing))

| OdetteSs0000 a răspuns:

As lua bradul si i-as da cu el in cap!

| andreiutza17 a răspuns (pentru OdetteSs0000):

Trage-i, o foarte buna decizie rolling on the floor)))))))

| WaxX a răspuns:

L-as provoca sa cante ''despodobeste mama bradul''laughing!

| rezervatro a răspuns:

Depinde cum dai funda... dupa originalitate? Eu cred ca l-as invata cum sa cante "sterge-o repede de-aici" incepe cu "ma nesimtito, ma nehalito, vezi ca ti-o iei, vezi ca ti-o iei!" laughing

| Denis131 a răspuns:

L-as primii in casa apoi l-as da afara cu suturi in curtongue!

| andreiutza17 a răspuns:

Iasi trage un inpodobeste mama bradu injtre ochi si asi lua cana plina cu apa, ii torn apa si cap si il bat cu cana :]]]]]]]]]]]]]