| erny a întrebat:

Ce ai alege dintre "a fi mancat de un vierme" sau "a manca un vierme"?

13 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

A zdrobi un vierme laughingbig grin.

| Roby67 a răspuns:

Inainte sa ma manance ei ii mananc eu, pe toti.

| Razvan a răspuns:

Oricum toti suntem mancati de viermi, de ce sa ma grabesc?hee hee
Nu mananc viermi. Ii mai gasesc prin prune, ii salut cuviincios si ii arunc la pasariwinking

| DeeDee28 a răspuns:

Hmmm...niciuna...nu imi place viermiiwinking

| hominid dreak a răspuns:

"a fi mancat de un vierme" este o fatalitate implacabila, pe cand "a manca un vierme" tine de orientarea culinara si gustul fiecaruia. Posibilitatea de a alege este in dreptul celei de-a doua variante.

| juniper a răspuns:

Prima varianta ca sa am drujba sau mitraliera pregatita, sa fiu si eu eroul zilei laughing

| Farcas a răspuns:

rolling on the floor
Aleg prima varianta. Oricum nu ma poate papa laughing

| Ferenin a răspuns:

Cred ca daca s-ar repezi un vierme sa ma manance in timp ce dorm, l-as omori cu papucul de langa pat sau eventual l-as prinde si l-as baga intr-o cutie impreuna cu ceilalti care s-au furisat inainte si dupa aia m-as duce la pescuit!

| Sylx a răspuns:

Daca aleg prima varianta sunt sado-masochist, daca aleg a doua varianta ma numesc concurent la Pariu cu Frica de pe Sport.ro.

| Incubus a răspuns:

Eu vreau un pui la gratar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Prima variantă. Să se facă şi el mare mare.

| cosmic_ray a răspuns:

Pai macar stiu ca viermele nu prea are cum sa ma manance de vie...doar sa nu fac baie 2 ani.laughing

| ╰☆╮Đoℓℓcє ღSwєєтy ˙·٠•♥ a răspuns:

Hmm...thinking nu prima varianta ci a doua ptc. nu il mananc eu ci pasarile laughing