| victoras22123 a întrebat:

Ce ai face cu o capra?

Răspuns Câştigător
| Mokaxoxo a răspuns:

As vinde-o.Cu banii as cumpara o gaina si un cucos.As astepta sa faca oua o duzina de oua si as vinde tot. Apoi mi-as cumpara o capra si as creste-o.

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tot ce poți face cu o capră.

| carminaburana43 a răspuns:

L-as tine ca ador laptele de capra.E nespus de bun si sanatos.

| Pisique a răspuns:

1. Ori aş vinde-o şi aş da-o pe o folie de plastic din aia cu bule care trebuie să le spargi.
2. Ori aş schimba-o pe nişte oi şi l-aş chema pe Gigică Becali.

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

As pune-o in lesa si m-as plimba cu ea noaptea.

| suităr a răspuns:

Beeeeee...Beeeeeeeebig grin

| Xtadelo a răspuns:

I as da foc

| W3R4 a răspuns:

Ma sui pe ea, o iau de coarne, si dai si fugi pe strada! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 iezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex.cu capra de taiat lemne vrei sa spui? nu-i asa?

| victoras22123 explică (pentru anonim_4396):

Capra animal (raspunde la celelalte intrebari ale mele si daca sunt amuzante raspunsurile vei primi cu siguranta o fundia)

| ILoveTacos a răspuns:

As creste-o ca si cum ar fi propria mea capra si, cand va ajunge destul de mare si de, responsabila, ii voi lua un cactus.

| amiX a răspuns:

I-as pune motor si volan ca sa i-o dau lu` varul meu ca de mult vrea masina

| Darkguy a răspuns:

As mulge-o

| AndreeutzaDragutzica a răspuns:

Nimic.

| MemeGame9 a răspuns:

Daca as fi zoofila as sti ce sa fac...

| FetisoaraZambilici a răspuns:

As lua lapte si-as face branza. big grin