| Doodă a întrebat:

Ce ai face dacă ai avea 3 mâini, 4 picioare, 2 capete şi 8 puleţi laughing?

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

L-as intrece pe batman

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Wow! As scoate bani frumosi la circ.

| Sconcsiş a răspuns:

M-aş căca, ca de obicei

| Deny1333 a răspuns:

Aş sparge oglinda, e stricată dacă văd dublu. nu scrie pe mine păianjen dublu. scrie "Atenţie! muşc!"

| JustMeBăi a răspuns:

Sex cu 8 femei, si 1 masturbare...lol.

| JustMeBăi a răspuns:

Asta daca as fi barbat...

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

M-as duce la Romanii au talent laughing sa vad ce mai zice Mihai Petre

| CoMyYySiAtat a răspuns:

M-as duce la doctor sa fac analize, caci asta ar insenaaaa...sad ca sunt baiat

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

As mai ciordi un pulet de la don'soara @Mufla, pana acum nu am reusit, dar intr-o zi cu doar o voi face*muahahahaha*

*r3evine la normal*

OK, gugule, nu o sa se intample niciodata asa ceva sunt prea "perfecta", si oricum am mai multi puleti! Altceva?!

| 5SOS a răspuns:

AS MANCA,as manca,as manca,as manca dupa as manca,as schimba canalele, as scrie pe mess, as raspunde la intrebarea ta si dupa iar as manca.

| Claudelu_6992 a răspuns:

Pai as da 2 palme la 2 puleti 4 picioare la 4 puleti 2 capete in gura la 2 puleti si cu mana ramasa le-as arata semnul paciilaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

te-as bate cu toate in cap sa nu-ti mai vine idei pentru astfel de intrebari