| FabYan0 a întrebat:

Ce ai face daca l-ai intalni pe Chuck Noriss?

Răspuns Câştigător
| GMVBOSS a răspuns:

Eu nu l-as intalni pe Chuck Norris, Chuck Norris m-ar intalni pe mine.

| DyNo a răspuns (pentru GMVBOSS):

Te rog sa nu crezi ca te-am copiat, am vazut ulterior ca altcineva mi-a luat-o inainte.

22 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Aș dansa cu el.

| blueangel99 a răspuns:

Mi-ar cădea ochii şi aş zice.
Oh, My God, are you... Ciac Noris?
Good, because I want a fight devil

| carminaburana43 a răspuns:

L-as invita la o cafea sa vad ce e de capul lui.

| JustMusic a răspuns:

La-s baga la terapie intensiva timp de 10 luni

| ady123 a răspuns:

Ce faci daca vine Chuck Noriss?

R:Fugi

Ce face daca nu vine Chuck Noriss?

R:Fugi ca tot va veni

| DyNo a răspuns:

Nu eu l-as intalnii pe Chuck Noriss, el m-ar gasi pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-aş ruga să-mi dea un autograf.

| OskarRM a răspuns:

L-aş pune să-mi cânte la mandolină ''Puşca şi cureaua lată''.

| aveam14ani a răspuns:

I-as spune sa plecelaughing

| GasaiYuno a răspuns:

Chuck Norris e un prost si e prea prost sa se intalneasca cu mine! si nu are cum sa vin sa ma dea acum cu capu de tastaturnjdafkgnfngajhf

| AnonimuszWss a răspuns (pentru GasaiYuno):

Imi place cum imi copiezi intrebarile si le pui drept raspuns.

| GasaiYuno a răspuns (pentru AnonimuszWss):

? nu te-am copiat draga! eu nici nu ti-am vazut profilu! pedofilule

| Inemes a răspuns:

Nimic.

| Gabbriell a răspuns:

I-as cere un autograf happy

| cosminjuve a răspuns:

As face o bataie cu el laughing

| MeOana a răspuns:

As reactiona socant din instinct

| jeann a răspuns:

I-as da un bobarnac peste nas

| Ratonhnhakéton a răspuns:

Pai nu as face nimic pentru ca m-ar pulveriza cand ar trece pe langa mine.

| georgeceltoma a răspuns:

In primul rand l-as opri sa il felicit pentru varsta lui, putin oameni reusesc sa se mentina pana la o anumita varsta ca el, apoi i-as oferi respect ca ori carui om! eu respect pe ori ce om care i-si merita respectul indiferent ca e el sau un copil de 5-10 ani sau indiferent de rasa, culoare sau nationalitate, respectul este acelasi

| radutiulian a răspuns:

N-as mai apuca sa fac nimic