| hereo a întrebat:

Ce apreciati mai mult bunicuta, melodia, versurile sau pe cel care canta in realitate? (JB) Eu sunt sigur ca pe cel care o canta in realitate il preferati da nu vreti sa recunoaste-ti pentru ca sunteti invidiosi pe el. http://www.youtube.com/watch?v=oNHY4x51tMc

Răspuns Câştigător
| Mephisto666 a răspuns:

rolling on the floor ce gluma bunarolling on the floor prefer sa ascult opereta de cat pe asta rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Apreciez gainile.

| Ţepeşu a răspuns:

Eu prefer să moară JB în chinuri. Să-i rămână leşurile in stradă, să nu se apropie nimeni de el, şi să-l mănânce ciorile, să-l ciupească de tot corpul, până nu mai rămâne nimic din el, decât oasele.

| Trinitas a răspuns:

Singurul artist cu initialele JB care merita apreciat e Jack Black. Sau macar apreciati Jim Beam-ul, orice dar nu pe Gayber.