| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea face cu o punga de faina?

Răspuns Câştigător
| Neverwas a răspuns:

O paine.

7 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Foc

| anonim_4396 explică (pentru suităr):

Bun raspuns...daar...nu,nu iti dau funda

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce intrebari ai pus! laughing rolling on the floor

| Rakanishuu a răspuns:

Deci fi atenta:
Strangi 100 ron, te urci pe bicicleta si te duci la Paris. Ajunsa acolo te pui intr-un colt ( daca gasesti ) ca eu ultima data cand am fost nu mai exista nici un colt, toate disparusera.
Dupa aceea arunci punga de faina si cumperi altele de toti banii aia. Le mananci si dupa le caci. Dupa ce le-ai **** iei cacatul si ti-l pui pe cap. Apoi te urci pe bicicleta si te duci acasa.
Merita! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ţi-o bagi în Anus

| AngelAndreea a răspuns:

Modelino

| Flavius2013 a răspuns:

Daca are faina in ea un cozonac [ rolling on the floor ] daca e goala tragi din eawinking sper ca te-am ajutat.