| alina17ilinca a întrebat:

Hey dragi prieteni TPU! Vreau sa fac o farsa prietenului meu big grin sa zicem ca in timp ce faceam dus el mi-a turnat o punga de faina peste cap si acum ma gandesc cum l-as putea rasplati....idei?

Răspuns Câştigător
| SweetFashion a răspuns:

In timp ce doarme, pune-i intr-o mana multa frisca. Apoi gadila-l pe fata cu ceva, si vrand sa se scarpine, se umple de frisca pe fata. Have fun, si sa ne spui si noua cum a iesit farsa big grin

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Pune-i si tu-cand doarme-o punga cu gheata pe spate.

| Starla14 a răspuns:

Cumpara un topor si cheama o prietena peste noapte, imbraco in hot, tu strigi noaptea din alta camera, pui ketchup pe jos si pe gatul tau cum ai fi moarta. El ar veni sa vada si se va cufuri pe el de frica. laughing))

| DenisaDeea26 a răspuns:

Cumpără un furtun lunguţ, pune-i un capăt în gura de la cada sau chiuveta cea mai apropiată şi pune celălalt capăt deasupra lui. Dă drumul la cea mai rece apă şi, atunci când doarme, udă-l cu apă.

| piticot4 a răspuns:

Pune-i gheata in perna sau bagai cind doarme degetul in apa.

| Cordea_Alina_1995 a răspuns (pentru piticot4):

Asta merge cu apa ca face pe el laughing