| smek3r a întrebat:

Ce ați face dacă ați fi pentru o zi președinte?

7 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

As planifica intalniri pentru interesele tarii, cu toti ceilalti presedinti, regi, dictatori din lume. Cam asta as putea face ca presedinte in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O zi nu mi-ar ajunge să fac ce ar trebui făcut pentru țara asta.

| Lupică27 a răspuns:

Daca as fi pentru o zi presedinte tineti minte v-as amaneta pe toti si nu m-ati prinde! laughing

| pufulescu0o a răspuns:

Declar razboi cu SUA, ei vin repede si ne ocupă. Cum au aterizat baietii lui nea Joe, eu ordon armatei sa intre la loc in cazărmi. Asa ca ne ocupă, devenim al 52 lea stat al Uniunii si eu raman in istorie ca cel mai bun presedinte al Romaniei, ala care a bagat țara in SUA.
Votati Gigel Presedinte!

| readytofly a răspuns:

Nimic, pentru ca Romania, cel putin, e republica semi-presidentiala, presedintele ne avand multe prerogative, gratierea si inca cateva

| ArchangelElohim a răspuns:

As opri toate importurile ce tin de produse alimentare sau agricole. am fost granarul europei si acum importam maia din Turcia, nu e posibil asa ceva. as incuraja productia autohtona si agricultura. apoi as iesi din uniunea europeana.

| Alexică1945 a răspuns:

In primul rând nu am ce să fac o zi?