| yiyoana a întrebat:

Cine este presedinte

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Se pare ca Basescu a castigat cu adevarat . Deocamdata sunt polemici in privinta voturilor . Sa asteptam rezultatele finale desi Basescu este aproape sigur invingator . Daca va iesi Basescu eu ii urez succes si sper sa ne demonstreze noua romanilor ca merita sa fie presedintele Romaniei . Bonne chance , monsieur le président !

| Ancutsa a răspuns:

Basescu b-).

| cretzufinish a răspuns:

Basescu cu 50, 33 % din voturi

| Dragosgan a răspuns:

A iesit DictaChiorul presedinte.astept stupizi de la fanii lui Base.

| Klara a răspuns:

Base love strucklove strucklove struck sunt atat de fericita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA TRaian Basescu.
A castigat cu putin peste 50%, dar bravo lui, ma bucur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu normalllaughing

| zuzi a răspuns:

Basescu traian

| Popescu Olivia a răspuns:

Basexu, pardon Basescu, traias[ca ca]pitalismu'

| steff_5783 a răspuns:

Băse