| NoChanceForUs a întrebat:

Ce ati face daca fundele v-ar aduce 1 euro in portofel?

Răspuns Câştigător
| CoMyYySiAtat a răspuns:

Nu mi-as mai bate joc de voi

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

M-as imbogati big grin
. nici nu mai zic de brigaela sau noname happy

| NoChanceForUs explică:

@Comy,aici bateam!

| NoChanceForUs explică:

Ce ipocriti ar fi toti si lingusitori(de parca acum n-ar fi!) numai pentru o "funtitza". Incredibil ce face banul si foamea dupa el din om.

| NoChanceForUs explică:

@Dmonik,nu stiu cat de bine ar fi asa.Ti-ai face site numai pentru a da 1 euro celor care pleaca?laughing

| NoChanceForUs explică:

Si tot pentru @Dmonik -pai eram mai trist la 11.54 ca vazusem cum fata aia cre(s)tina vroia sa-i sterpeleasca tigarile sor-si.

| NoChanceForUs explică:

@CoMyYy(ah ce mult mi-a luat sa scriu) : funda nu e de la mine, s-a dat automat raspunsului cu cele mai multe voturi, eu nu prea dau "funtitze".

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeBăi a răspuns:

Brigaela ar fi multi-miliardara.

| Tweetymrrr a răspuns:

HoPa...as fi una dintre acei "Vanatori inraiti de funditeedevil"...Muahahaha
Bă,funditele sunt alea mele! Pretioasele meleeelove struckrolling on the floor)
Dar asa.nu mai omor atata timp pentru ele.happy

| Enigmă a răspuns:

As invata balet

| ReporteritzaisBack a răspuns:

Noname ar fi miliardara sigh mai sus de Gigi

| CoMyYySiAtat a răspuns:

@NoChanceForUs, apreciez prima mea fundita foarte mult, dar numele meu are 3 "y", iar litera "m" este "M"! Daca il scrii Comy isi pierde farmecul, nu ca ar avea!

| ProjectJackpot a răspuns:

@Clannad, nu stiu ce poti face tu cu 62 de euro laughing

| Dmonik a răspuns:

Mi-as sterge iarasi contul, ca m-ar scarbi ipocrizia.

| Dmonik a răspuns:

@NoChanceForUs, mi se pare mie sau ai postat la categoria nepotrivita? Parca ai o alta tonalitate in interventia de la 11.54.

| Dmonik a răspuns:

Dar daca s-ar da cate un euro celor care si-ar sterge contul? (Asta fara sa fie anuntati ca nu si-l pot reinnoihee hee )

| Deutssa_4531 a răspuns:

Mi-as mai face un cont si as pune intrebari si mi-as da nu mai mie fundite.
Dar cum chestia sate nu exista tot nu cred ca este ceva bun la funditele astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As muri sarac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As juca funditele la bursa rolling on the floor iar daca nu am noroc acolo, nu e nicio problema, ma mai lingusesc pe aici si imi revin imediat.