| Alien a întrebat:

Ce faci daga gasesti pe strada un portofel cu 350 € (euro) in el?

Răspuns Câştigător
| ClaraZ a răspuns:

As fugi la banca sa ii schimblaughing

14 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Mă uit să văd dacă este un buletin în el. Dacă da, mă duc cu el la poliţie. Bine faci, bine găseşti. happy.

| LoveMe a răspuns:

I`as pastra!laughingda de ce intrebi?

| Unique a răspuns:

Grea intrebare, sincer laughing! Dar incerc sa raspund cat mai sincer! Ce-as face cu 350 de euro? Pai mai intai ma uit in buletin sa vad daca exista cumva un buletin ceva sau ceva care sa sa descopar numele persoanei care si-a pierdut portofelul si apoi as incerca sa dau de acea persoana ca sa ii inapoize banii, ce stii? asa te ajuta Dumnezeu! Iar pe alta parte in plus ar fi nasja sa faci acest lucru deoarece acea persoana poate minti ca a avut mai mult in el vreo 2000 de euro sau cine stie ce va zice ca a mai fost in portofel si minte! Atunci as fi sigura ca i-as cheltui, dar nu pe prostiihappyhappyhappyMa gandesc eu ce? Poate ceva mult mai folositor!
Pfuu! Grea intrebare sincer dar vad ca aceasta intrebare poate face omul sa fie mai corect!

| Emma a răspuns:

laughing)) pfuuuu ce noroc!
il iaulaughing)))

| Nimic special a răspuns:

Ma duc la shoppinglaughing.

| alexa18 a răspuns:

Te duci la politie si le spui ca la-i gasit pe strada. Cine stie... poate primesti si tu ceva big grin.

| Ralu_6779 a răspuns:

Il dau cu siguranta la proprietar pentru ca si eu daca as pierde atatia bani as fi foarte foarte trista si i-as fi recunoscatoare celui cere mi lar da inapoibig grin
Desi nu as putea folosi acei bani pentru mine stiind ca alticeva cauta portofelul neincetat

| Clever a răspuns:

Ma reped sa ii duc la cea mai apropiata sectie de politiebig grinlaughing

| DarkRose a răspuns:

L-as pastratongue

| t0xic1girl a răspuns:

Daca erau doar bani.nu ai ce sa facihee hee->Il pastrezi. dar daca erau acte importante ar trebui sa te duci undeva la politiethinking dar sa nu lasi banii la ei pentru. ca nu se stie daca mai ajung in buzunarul proprietaruluiwinkinglasi un nr de telefon cand il gasesc pe proprietar ii inapoiezi baniihappy. Eu asa as face... daca te bucuri de banii gasiti o sa pierzi din alte puncte de vederewinking

| edrinaady a răspuns:

Mil dai miehappyhappy:sa-ti dau adresa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dau o dedicatie la radio celui care i-a pierdut si restul sunt ai mei laughing si eu am pierdut ceva bani dar nici chiar asa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iau bani si inapoiez portofelu.

| VadPorci a răspuns:

Dc? iai gasti u? daca da contacteazama la nr te telefon 034abc214asd!