| Andreea_1914 a întrebat:

Ce ati face daca va-ti afla in desert fara nimic? Cum ati supravietuii? Cel mai traznit raspuns primeste fundita?

11 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

As da crema de deasupra la o parte, as iesi si as manca acel desertlaughing

| Aero a răspuns:

I would drink my own pee...
Do you know how hard it is to pee directly into your mouth? :-s

Well? Is this answer as crazy as you wish it to be? big grin

| Roby67 a răspuns:

As manca desertul laughing

| Hombre a răspuns:

Cand il voi intalni pe cel care vinde cravate imi voi cumpara si stii de ce!? Un tip in desert bezmeticea aiurea ratacit si "mort" de sete ii apare in cale un beduin calare pe camila.
-Vindem cravate, vindem cravate zise beduinul.
-Domnule vreau niste apa o cumpar, va rog.
-Nu vand apa, ci numai cravate zise beduinul si plecă. Mergand in continuare ajunge intr-o oaza unde era un local si speratele omului ca-si va potoli setea crescu si ajungand la scarile localului il intampina "generalul" de la intrare.
-Domnule vreau sa intru in local sa beau niste apa.
-Imi pare rau veni raspunsul, in localul nostru tinem la eticheta, nu aveti cravata.

| AshuraElric a răspuns:

Lasand la o parte faptul ca eu sunt nemuritoarebig grin si n-as avea ce cauta in desert pentru ca nu ma incantalaughingcred ca m-as transforma in camila (chiar nu ma intereseaza frumusetea vreau doar sa supravietuiesc... voi nu?)as putea trai mai mult asa, sau mi-as pierde cunostinta (as inebuni mai degrabalaughing)cred ca as incepe sa inot prin nisip pana mi-as reaminti ca eu nu stiu sa inot si m-as ineca (cu nisip desigurrolling on the floor.

| Xonia a răspuns:

Eu mas pune in fund pe nisip, si as incepe sa cant.
Jurlaughing
Sau as face castele de nisip. Oricum stiu ca fara apa nu as avea nici p sansa de supravietuire, deci mai bine decat sa obosesc degeaba, stau si ma relaxezhappy

| paramore a răspuns:

Ma ingrop in nisip ca sa am macar groapa facuta

| Fifylici a răspuns:

Nu stiu cat de amuzant e dar vazusem intr-un documentar pe national geographic cum un om a supravietuit 10 zile.Se ratacise de grup si trebuia sa se descurce in desert asa ca am fost stupefiata ca sa nu moara de foame manca broaste serpi si alte reptile crude iar ca sa isi potoleasca setea a urinat intr-o sticluta si apoi abaut continutul.
Este un caz real ce i s-a intamplat unui american

| VLadGr a răspuns:

Eu m'as sinucide, fara apa si m'ar manca vulturii.

| deeaea a răspuns:

Pai poate ca as cauta nisip magic pe care l-as manca si as ajunge oriunde as vrea in lume sau daca nu as sapa un tunel si as merge prin el ca sa fie racoare

| Stefania_1782 a răspuns:

M-as lupta cu furniciile pentru teren laughing