| fLorin94 a întrebat:

Ce faceti voi in timpul orelor?! funda pentru cel mai 'traznit' raspuns.

Răspuns Câştigător
| pinkflower a răspuns:

Pai depinde. de exemplu la ora de franceza, parca am fi ingeri pe pereti ca ii reaaaaaaaaa profa aia. Dar la religie, ii dezastru.
Sati povestesc. Deci pot sa zic ca ora de religie nu mai ii ora, ii o pauza lunga si distractiva. Avem un prof care ne lasa sa facem orice si are si un pic cu capu. Cand intra in clasa noi stim ca trebuie sa ne rugam si sa ne dam caciulile jos din cap si atunci colegii mei intenhtionat in loc sa si-o dea jos din cap ei si-o pun in cap.
Atunci el la fiecare lectie ne dicteaza ce sa scriem si atunci colegii spun ca nu au inteles si spun cu voce tare ca ce scriu si atunci spun tot aiurea adica nu cum a zis profu. De exemplu cand trebuia sa scriem "la bagat in seama pe..." unul dintre colegi spun ca scriu ca " la bagat in zeama:" laughing.
Atunci un coleg de al meu (tot din asta mai trasnit asa ) mai de mult a primit un 7 de la profu de religie si normla la trecut in carnet.(asta s-a intamplat pe la inceputul scolii) si saptamana trecuta i-a spus la prof sa ii treaca nota ca nu o are in carnet iar profu (cat era el de habauc) ia mai trecut odata nota si dupa aia colegul ia aratat ca la mai avut odata in carnet si atunci profu sa inervat si i-a facut din el 3 laughing. Si cand iesim de la ora femeia de servici ne intreaba ca ce galagie am facut acolo de am urlat ca a spus ca neam auzit ca si cum nu am avea ore. Oaiii cat ne putem rade la religie. noi abia asteptam sa vina ora de religie laughing sa ne mai putem rade un pic si noi. laughing.

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

La romana si la matematica trebuie sa stau acolo linistita
Dar sunt si ore la care:
*mananc seminte
*ascult muzica
*joc carti
*ne uitam pe reviste:d
Si cam atatthinking

| AnaisC a răspuns:

La matematica ascult Nirvana-Smells like teenage spirit la romana visez, la desen mai palavragesc cu baietii si la sport ma holbez la noul prof:))In pauza nu ma gasesti iar la biologie ne uitam la manual ca la Playboy:))))
www.WarAndRiot.blogspot.com

| FlashXLight a răspuns:

laughing În general prefer să stau. Şi să mă plictisesc big grin Dar cel mai frecvent... vorbesc cu colegă+mea de bancă si le bâzâi pe fetele din spate. Ele cică ''fii şi tu atentă la ore măi fată'' şi eu în general râd laughing adică, totuşi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desenez pe spatele caietului. tongue

| Tanya69 a răspuns:

Colegii mei se uita sub fustele profesoarelor mai tinerelaughing)) si si noi fetele cateodata, si ne dam la profu de sport' ii zicem:Vai dom' profesor ce sexy tzineti mingile in mana! Si el zice hai mergeti si dati drumu la handbal si lasati prostiilelaughing)))))