| ElySiKazy a întrebat:

Ce ati manca in momentul acesta?laughing
FUNDA care imi face pofta >: laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rahat turcesc
sauuuuuu ti-as manca pasarica. savarina... veverita etc big grin
p. s. sunt predator sexual

18 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Eu vreau o banana... face careva cinste?

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pizza cu rahat. ce, numai bastet?

| Betty a răspuns:

Ravioli :x
http://img4.myrecipes.com/i/recipes/ck/04/03/easy-ravioli-ck-592279-l.jpg
pizza :x
http://www.fabrizio.tommasi.name/......lution.jpg
ciocolata de orice fel :x :x :x
http://www.chronica.it/......sibile.jpg
mc :x
http://www.promo-franchising.it/......panino.jpg
si sa nu zici ca nu mananc mancare sanatoasa;))
http://1.bp.blogspot.com/......frutta.jpg

sa nu-mi zici ca nu ti-am facut pofta ca eu deja salivez =p~

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Pai as manca mancare(tatuologiiile astea) libaneza. pot sa iti dau niste denumiri gen labineh, mutabal samd dar nu cred ca stii la ce ma refer.
hai altceva... pui cu sos curry, piure de cartofi si castraveti murati. ce combinatie

hai, m-am dat mare cu niste nume de care n-ati auzit, viata are sens
ne vedem la alta intrebare

| unknown3243 a răspuns:

O pizza cu multa mozarella si multa sunca acum tu mi-ai facut pofta mie.

| Geanina a răspuns:

Iaurthee hee cu capsuni; x

| BetterThanDrugs a răspuns:

As mancaaa Inghetataaa sau Mc:devil))
Uite.ca am mai rasp si la o int de'a ta.laughing

| CaTaLiN41729 a răspuns:

Piept de pui cu usturoi si mamaliga.

| Geo14 a răspuns:

Ciucalataa' love struck cu alune sau aerataaalove struck

Miamiiilove struck
Delicioslove struck
Hai ca mie deja mi s-a facut pofta.
Nu poti rezistalove struck

| ClassyDog a răspuns:

Pizza of of hamburger:X:Xrahat turcesc.

| XKidutzaa a răspuns:

Eu as manca tort de clatite cu glazura de ciocolata, caramel, biscuiti si cu ighetat de capsuni si ciocolata si caramel si cu multe topinguri si chiar acum mananc un tort cu biscuiti, ciocolata, toping:ciocolata, caramel si capsuni si cu o ciocolata mare pe el si mananc si o pua cu cipsuri cu ciocolata... Funda?

| MrGreen a răspuns:

Prune cu lapte amestecat cu sos de rosii smug pentru o dimineata de purificare

| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!
As manca o ciocolata cu caramel=p~=p~!

| l0riiii a răspuns:

Pailove struck.as manca inghetata de pepene galben.asa.ca mancare as manca niste aripioare picante la punga magica, niste sushi niste pizza niste spaghetee, ciocolata aerata albalove struck

| CatalinAndrei01 a răspuns:

Eu un Kinder Bueno

| Eyshan a răspuns:

Eu as manca un profiterol cu coocolata si fistic, o crema brulee(Franta), un tiramisu, niste trufe si fructul pasiunii.

| xToxicObsession a răspuns:

Inghetata =p~

| ralurawrr a răspuns:

Buna.Char in momentul asta as manca orez de la WU XING cu puiut si spagheti iuti cu chilli.Este foarte bun crede-ma. Apoi as bea un suc de cactus.La sfarsit as manca un tort cu ciocolata si bezea.Pa.