| gabi13579 a întrebat:

Ce ati visat aseara? intreb din plictiseala

28 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mnu mai știu. sad

| JustMusic a răspuns:

Sincer am visat ca am jefuit o banca cu un baiat de a 12 -a, si cu un coleg si o colega de clasa.Si ca politia ne-a arestat dupa vreo saptamana, in timpul unui concert in care eram si in public si pe scena, in acelasi timp, cantant, cand 3 dintre noi suntem afoni completstraight face. Pana la urma am reusit sa mintim asa de bine ca ne-au lasat liberi, sti ce e culmea la visul asta ca si colega mea a visat la fel.

| xXdoareuXx a răspuns:

Din cate imi amintesc am visat ca am iesit afara in cartier cu o colega si cica eram detectiv si investigam un caz si am gasit indicii care il "dadeau in gat" pe unul si cand am iesit afara din cladire colega mea era cu niste prieteni si baiatul care facuse crima statea pe banca si eu m-am pus langa el si am inceput sa ne sarutam laughing si dupa am plecat in alt loc si venise inca niste baieti si unul se dadea la mine si tipul k care ma sarutasem era geloslaughinglaughinglaughing tu ce ai visat?

| Pisique a răspuns:

Am visat că nu mai existau meme-uri, și eu nu existam! :O
A FOST CEL MAI ORIBIL VIS! CUM SĂ NU EXISTE DERPINA ȘI DERP, DOAMNE FEREȘTE, FĂCUȚI-AȘ CRUCE! :O

| єχcєєℓ a răspuns:

Am visat ca am mers in oras cu prietenii mei si ne-am certat pe ultimul cartof prajitlaughing

| PedoBarbie a răspuns:

Să mor eu că am uitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca au venit Super Junior in Romania :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am visat ca e revelionul si nu aveam Tequila.crying vis horrorsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am visat ca tu o sa ma intrebi asta pe data de 29 Decembrie si dupa aia o sa imi dai funda pentru raspunsul asta oh go on

| cristiiiiiii a răspuns:

Azi-noapte nu am visat nimic am adormit bustean.

| gabi13579 explică (pentru cristiiiiiii):

Iti dai seama ca daca vrei sa castigi tricoul trebuie sa ai si raspunsuri cu logica nu?

| cristiiiiiii a răspuns (pentru gabi13579):

Nu e un raspuns logic...e un raspuns sincer happy

| OskarRM a răspuns:

Am avut un vis d-ăla tâmpit în care cădeam într-o prăpastie...şi a naibii prăpastie nu se mai termina...

| Almássy a răspuns:

Am visat ca eram in padure si m-au atat niste chestii si le-am omorat si atatlaughing funda pentru animeurile la care m-am uitat inainte sa adormlaughing

| LanaDelRayFan a răspuns:

Am avut 2 vise. Unul ca ma urmarea Michael Jackson cu drujba si avea o peruca roza si era in boxeri.Sau am mai visat ca eram cu Sore intr-un hotel si am intrat intr-o camera cu 2 de Raphaeli laughing love struck. Un Raphael s-a dus in alta camera cu Sore, iar eu am ramas cu celalat Raphael.Eu am vrut sa plec cu Sore, dar Raphael m`a tras de mana si m-a sarutat. Pacat ca m-am trezit sad (eu il iubesc pe Raphi tongue ). Ce as vrea ca visul sa devina realitate puppy dog eyes Cam atat...Eu am niste vise foarte ciudate smug.

| XBrunetteX a răspuns:

Am visat un pitic albastru care locuia intr-o casa albastra in lumea lui albastra,cu copaci albastri,iarba albastra, masina albastra, haine albastre, podea albastra, detergent albastru, Nutella albastra, pasari albastre, nevasta albastra cu copii albastri care se jucau in parcul lor albastru cu ceilalti copii albastri. Piticul se plimba pe aleea lui albastra din fata casei albastre si a vazut o pata roz.Pata roz era de la un pitic roz cu o casa roz,masina roz,chiloti roz,iarba roz,papusi roz,copii roz, nevasta roz, caine roz, WC roz...(hai ca te-ai prins). Si totul s-a terminat cand a aparut piticul mov intr-o masina mov cu ochelari mov, haine mov, care locuia intr-o casa mov, care manca Nutella mov, bea Tequila mov si avea acasa un ponei mov pe care il calareau copii lui mov.
Sfarsit! happy

| PŞtefaniaP a răspuns:

Moşii. cu droange laughing

Hihi. :d

| SongokuJR a răspuns:

Poi...Pe Fuego RockStarlaughing

| Different69 a răspuns:

L-am visat pe Mos Craciun femeie laughing

| IepureleCuLopată a răspuns:

Păi am visat că mergeam la școală și m-am trezit de vreo 2 ori din somn.

| para001 a răspuns:

Ca invie antonescu si hitler

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Un bustean

| amiX a răspuns:

Ca un veniti black veil brides in Romania :X

| mel24 a răspuns:

Diavoli tasmanieni :rolling on the floor

| valeria4u a răspuns:

Nutella. Un univers Nutella cu copaci din Nutella şi nori din Nutella, cu cascade din Nutella, unicorni din Nutella şi mârţoage din Nulella.
Am menţionat că a fost şi Nutella în visul meu?

| Yumeno a răspuns:

Am visat un borcan de nuttela vorbitor.

| Bubbles12345 a răspuns:

Nu am visat nimic ca nu am dormit

| Quasimodo a răspuns:

Eu "seara"nu dorm... big grin
Insa, cu toate ca nu dormeam, am visat, cu ochii deschisi, ca sunt in bratele iubitei mele! Crezi ca visele se implinesc?!