| Horanhugsme a întrebat:

Ce ai visat aseara?

8 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Am visat ca era un urias care ma urmarea si ca uriasul ala era ceva nu stiu un om trimis de apocalipsa.

| AliceHappyGirl a răspuns:

L-am visat pe fostul meu prieten. A fost ciudat ca doar nu m-am gandit la el si nu ma mai intereseaza. Probabil s-a gandit el la minehee hee

| Bibuşca a răspuns:

Am visat...am uitatlaughing

| BloodPrison a răspuns:

Stai sa ma gandesc> pai...pai...nimicfrustrated

| emosoul a răspuns:

Nimicbig grin.

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Am visat asa:
Eu eram un pește auriu. Mai erau doi caini de apă, pe mine m-au pus intr-un bazin cu acei doi caini. Eram prieteni nu stiu si intr-o zi a vreau sa vina la mine si eu m-am speriat si am sarit intr-o barca.
Cand oamenii m-au vazut mau aruncat innapoi. Intr-o zi am facut niste pui. Cainele acela a spus asa:
-Lasă, că vezi tu!
Eu m-am speriat si mi-am dat seama a imi vrea puii. Eu m-am dus intr-un loc unde nupoate ajunga si a rupt acea chestie pe care stateam era un fel de deal si eu m datcu ripa si nu stiu ce i-am facut de i-am scos ochiul. El s-a dus inapoi cu catelusa ca erau doi. Un om a vazut si era cu roscata si a luat puii mei si ia dus intr-un acvariu gol. Au mai rmas tri pui eu i-am luat si a venit din nou cainele ala. A venit omul l-a luat si nu la mai adus. Cătelusa statea speriata intr-un colt. Si a luat si ceilalti pui m-a luat si pe mine.
Gata!

| botik_3241 a răspuns:

Nu mai stiubig grin
am uitatbig grin

| Bogzy_2162 a răspuns:

Aseara...am visat ca eu cu colegii si colegele mele am mers la palatu stirbey(un palat din orasul buftea care acum e de fapt un hotel). palatu avea multe etaje si la fiecare etaj, cum urcai scarile era cate un hol lung si in capatu holului era o camera. avea un pat dublu 2 geamuri mari prin care intra soarele si cu niste jaluzelen si in stanga si in dreapta patului avea un birou cu o oglinda mare si o biblioteca.cum ajungeam la cate un etaj, un coleg isi aleagea o colega si intra cu ea acolo si inchidea usa.tot asa si tot asa pana cand am ajuns la ultimu etaj.(eu vedeam tot ce se intampla de sus ca si cum asi fi fost pe tavan sau ca la jocurile de pe pc 3rd person).la ultima camera a intrat ultimu coleg cu ultima colega si s-au inchis.fiindca nu mai aveam unde sa ma mai duc, am intrat si eu.si cand sa vad ce era acolo s-a terminat visu'. destul de ciudat si nu prea imi dau seama ce inseamnalaughing)