| Timyliss a întrebat:

Ce ati vrea sa faceti chiar acum?

Răspuns Câştigător
| Fragile a răspuns:

Să mă trezesc într-un morman de dulciuri de la Milka, de toate felurile.Deja îmi salivează gura.:3

17 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

As vrea sa-mi potolesc setea cu lacrimile tale. ^^

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru BlackVeil):

Asta vroiam si eu sa spun phbbbbt

| AlinaaAli a răspuns:

Sa sun sa imi rezerv bilet de avion catre Bucuresti, pentru ca tocmai am bagat la Loto laughing

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Nu ai vrea să ştii laughing

| Foxie2 a răspuns:

Sa ma arunc de pe Everest.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu stiu de'astea.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Sa folosesc sangele tau in loc de carmin smug

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Sa ma p"ș pe mutra lui TotEuBaiiIsBack! (un user care nu face altceva decat sa vorbeasca urat celorlalti)

| MyObsession a răspuns (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Acum m-am uitat şi eu în răspunsurile ei.Eu înjur, dar înjur original, nu căcaturile care le poate spune şi un copil de 3 ani.

| GodInLol a răspuns:

Sa ma pis pe intrebarea ta ^.^

| Mephisto666 a răspuns:

| Dragonel a răspuns:

Sa zbor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa ma duc sa-mi termin de citit cartea, dar mi-e lene.

| AutumnDay a răspuns:

Sa fiu cu prietenul in parc. Soare, vant usor, porumbei, diiitamai ceasul deasupra primarieilaughing), imbratisati, soapte...
O zi cu zambet sa ai!happy

| ReapR a răspuns:

Nimic

| pufulete_3999 a răspuns:

Sa inot intr-o mare de Budinca de ciocolata impreuna cu regele leu si sa ne povestim vietile.big grin

| lonelyingorgeous a răspuns:

Mă scobesc în nas