| ElySiKazy a întrebat:

Ce ati vrea sa schimbati la voi?

14 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

1. Sa numai fiu racita
2. Sa numai fiu atat de nerabdatoare.
dar tu?

| Bastet a răspuns:

Vreau sa postez inainte de "marimea penisului"...doar atat vrea sa zic

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Chilotii.ma strang.

| lunarwolf a răspuns:

Sexul.

| lunarwolf a răspuns:

.cred.:-ss

| AndaWest a răspuns:

As vrea sa am cracii mai lungilaughingca in masina nu ajung la pedale trebuie sa imi trag scaunul de ajung cu genunchii la volanrolling on the floor

| ElySiKazy explică:

Eu nu as schimba nimic...cred

| Dean1996 a răspuns:

Iti voi scrie ce vreau si nu am,ca pot sa vreau ceva si sa si am(adica ce as schimba,merge si asa)
As vrea sa am voce(e clar ca nu am voce, daca am spus asta)
As vrea sa invat foarte bine sa cant la chitara
As vrea sa am ochii albastri(ii am negri)
As vrea sa numai fiu atat de buna uneori(uneori sunt prea bunalaughing)
As vrea am 1, 70 maxim(am 1, 60)
As vrea sa pot impresiona lumea(sunt mai tacuta, timida)

Si asta as schimba.Ce este intre paranteze sunt calitatile/defectele mele.Lucrurile care le am si nu le vreau. Oricum in legatura cu ochii,mai bine i-as multumi lui Dumnezeu, ca sunt oamenii orbi, dar...rasa omului, mereu vrem mai mult si mai mult.

| Dean1996 a răspuns:

@DeDe,o fi, dar eu mereu am vrut sa am 1, 70, mi se pare inaltimea perfectathinking nici scund nici foarte inalt.1.80 deja e mult.Si plus ca mie imi place ff mult chitara,si o chitarista scunda, eh, nu prea mergehee hee

| xElenaH a răspuns:

Faptul ca nu ma pot decide intre vanilie si Ciocolata rolling on the floor!

| 2middlefingers a răspuns:

Masina

| WeLoveIceCream a răspuns:

Mda.eu as vrea sa fiu mai scunda...si apropo Monawar.nu e bine sa fii mai inalt decat esti acum.adica nu e cool.adica nu e placut.tai prins tu.

| alex4532 a răspuns:

Burta

| andra1223 a răspuns:

Sa nu mai fiu asa de curioasa... laughing