| ღm0tzataaღ a întrebat:

Daca ar fi sa schimbati ceva in viata voastra ce ati schimba?happy[daca ati vrea sa schimbati cevahee hee]?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vreau sa am 1, 60devil
Dau 10 cm in plus cine doreste, cine poftestesmug

| nobody_9468 a răspuns:

As vrea sa nu mai fiu atat de nebuna. Uneori am niste idei de-a dreptul nebune, care le pun in aplicare foarte greu.Sunt mult prea autoritatra{cu parintii}, intodeauna trebuie sa ramana cum spun eu, de parca as fi parintele, nu-i suport sa se bage in viata mea, desi practic ar fi normal!
As schimba temerile care le am, as vrea sa nu existewinking.

Bafta.

| Siracuzia a răspuns:

As vrea sa invat mai bine fata de clipa actuala, sa pot sa ajung cineva in viata happy

| anamaria91 a răspuns:

Nimic. Nu e bine sa traiesti cu regrete. Eu personal cred in soarta. Deci nu are sens sa ma complic cu "ce ar fi fost daca...". Toate sunt bine asa cum sunt!

| foxi a răspuns:

Varsta, minus vreo 20 ani!

| JuLien a răspuns:

As schimba tot daca as putea...cu toate ca imi place foarte mult viata pe care o duc.:*:*

| anna7_4794 a răspuns:

Mi - ar placea sa locuiesc intr-un oras la malul marii / oceanului. Cred ca acesta ar fi singurul lucru care l-as schimba.

| noName31020 a răspuns:

Pai eu in primul rand sa nu mai fiu egista in unele cazuri