| romanaols a întrebat:

Ce ati vrea sa schimbati la aceasta lume?

11 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Eu as vrea sa nu mai existe rasa umana.

| romanaols explică (pentru iEmonel):

De ce?

| iEmonel a răspuns (pentru romanaols):

Sa nu se ajunga la distrugerea Planetei.

| romanaols explică (pentru iEmonel):

Si ce ai vrea sa fie in locul rasei uamne? ce rasa crezi ca nu ar distruge planeta?

| iEmonel a răspuns (pentru romanaols):

Animalele si plantele.

| alledawn a răspuns:

Daca as putea schimba ceva, mi-ar placea sa vina sfarsitul lumii pentru ca totul sa se sfaraseasca, pentru ca oamenii astia sa dispara, raul sa fie distrus, si sa putem sa o luam de la capat, asa cum am mai facut-o odata. Totusi, cu totii stim ca va veni acea zi in care totul se va ruina. Si chiar noi aducem distrugerea. Noi o cauzam, prin faptele, gandurile si sufletele noastre patate de rau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as putea schimba ceva as elimina latura negativa a personalitati umane.

| devilll a răspuns:

Sa-si deschida lumea ochii atat as vrea

| DruggedCandy a răspuns:

Sa nu se fi inventat gelozia, mandria, prostia sau nesimptirea toate astea duc la "frmoasa" noasta lume

| usdhudshcdushuds a răspuns:

In mintea mea, toata lumea e din ciocolata.XD