| Michaela89 a întrebat:

Ce bancuri stiti cu bula? Funda cele mai tari si restul vot.

Răspuns Câştigător
| thalia_6931 a răspuns:

1.-Tata cum se fac fetele? -Uita-te diseara pe gaura cheii si ai sa vezi. Seara Bula se uita pe gaura cheii si il vede p taica-su peste maica-sa zicand : -Fata, fata fata! A doua zi maica-sa facu o fata. Atunci bula il intreaba pe taica-su: -Tata cum se fac baietii? -Uita-te diseara pe gaura cheii si ai sa vezi.Seara Bula se uita pe gaura cheii,si il vede pe taica-su urcat peste maica-sa zicand: -Baiat,baiat,baiat! A doua zi maica-sa facu un baiat. Atunci cum se insera bula sari pe maica-sa urland ca descreieratul : -Laptop, laptop, laptop! 2. Bula se intoarce fericit de la scoala si ii spune fericit tatalui:
- Tata, am luat 10 la scoala!
Taica-sau:
- Bravo, fiule! La ce materie?
- Pai, 3 la romana, 3 la mate si 4 la engleza! 3.Invatatoarea ii pune pe copii sa scrie un text despre o vizita la unchiul lor. Dupa doua minute, Bula striga, fericit:
- Doamna, am terminat!
- Da? Ia citeste ce ai scris, Bula!
- Pai, am scris: Ieri am fost in vizita la unchiul. Unchiul nu era acasa.'!
4.Mama lui Bula il asteapta in prag, sa vina de la scoala. Cand apare, il intreaba:
- Ei, cum a fost la scoala?
- Nashpa! Un copil a cazut de pe scaun si toti au ras; in afara de mine!
- Foarte frumos! Dar cine era copilul care a cazut de pe scaun?
- Pai, tu nu-ti dai seama, mama?!? Eu!
5.Profesoara de matematica:
- Bula, care este optimea unei patrimi?
- Pai, asta numa` patrimea o stie, doamna profesoara; eu sunt bulime!
6.Deoarece Bula avea numai note mici la scoala, invatatoarea i le trece pe toate in carnetul de note si ii cere sa-l duca acasa, la parinti, la semnat. A doua zi, ajuns la scoala, Bula este luat in primire de invatatoare:
- Bula, ti-a semnat maica-ta carnetul?
- Nu, doamna!
- Pai?!?
- Stiti, mama a murit!
- Pai, cum a murit?!?
- Calcata de tractor!
- Pai, bine! Si tata?
- A murit si el, tot calcat de tractor!
- Si bunicii?
- Au murit si ei, calcati de tractor!
- Pai, si-acum tu ce faci, Bula, singur acasa? In timpul vacantei de vara, Bula este dus in vizita la Zoo, unde vede un elefant, o girafa, un urs si o maimuta.
La inceputul scolii, doamna invatatoare il intreaba pe Bula:
- Bula ce ai vizitat in vacanta?
- Zoo.
- Si, ce ai vazut acolo?
- Am vazut: un nas mare, un gat lung, o blana vie si o jucarie zburand!
8.Intr-o zi, Bula vine acasa de la scoala strigand:
- Tata, tata, am luat un 4 la matematica!
Taica-sau il ia si-l bate de-l snopeste.
A doua zi, Bula vine strigand:
- Tata, tata, am luat un 4 la Limba romana!
Taica-sau il ia si-l bate de-l snopeste.
A treia zi, Bula vine strigand:
- Tata, tata, am luat un 10 la Muzica!
Taica-sau il ia si-l bate si mai cu sete.
- Da' de ce ma bati acum?!?
- Pai, ma' Bula, tie ti-a mai ars de cantat, ma'?
9.Intr-o zi, Bula este intrebat de care profesoara de Limba romana:
- Bula, care este viitorul pentru 'a fura'?
- Puscaria, doamna profesoara!
10.Doamna invatatoare il intreaba pe Bula:
- Mai, Bula, tu ai invatat tabla inmultirii?
- Mai am o strofa, doamna!
funda? big grin

- Pai, ma plimb -in continuare- cu tractoru'! 7.

2 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

1.Mama si tatal lui Bula stateau la garsoniera. Ei vroiau sa faca sex si nu stiau cum sa scape de Bula.
Ii vine o idee tatalui :
T: Bula ia iesi tu pe balcon si zi ce mai e pe afara.
Bula se duce si incepe sa povesteasca :
B: Vecina de la 1 a aruncat gunoiul in strada.
T: Altceva?
B:Un om isi plimba cainele.
T: Altceva?
B: Parintii lui Ionel fac sex.
T: De unde ai mai scos-o si pe asta Bula?
B: Pai, sta si el singur pe balcon ca si mine.

2.De 1 aprilie Bula vroia sa pacaleasca si el pe cineva asa ca se duce la maica-sa si ii zice:
-Mama, s-a spanzurat tata in garaj!
Maica-sa fuge repede plangand in garaj.
-Bula, dar nu e nimeni spanzurat in garaj.
La care Bula raspunde:
-Pacaleala de 1 aprilie, tata e spanzurat in pod!

3.Cica Bula la scoala: le zice doamna invatatoare ca a doua zi se face mare bal mascat in incinta scolii, si toti sa vina costumati in cate un fruct(pomi, copaci).
Unul vine deghizat in prun, altul in nuca, altul in cires, altul in par, si Bula, el cum sa se imbrace? Isi baga un furtun in cur si un dus pe cap si apare si el pe la bal, la care doamna invatatoare: pai tu in ce te-ai deghizat ma?
La care Bula: intr-un CURcuDUS!

4. Diriginta lui Bula il cheama pe taica-sau la scoala.
-Domnule Bula, nu mai stiu ce sa ma mai fac cu fiul dumneavoastra! Nu chiuleste, dar si daca vine la scoala, tot degeaba vine! In clipa de fata e potential corigent la 4 materii, deci din nou repetent!
-Doamna diriginta, va multumesc pentru avertisment. Ajung acasa... si daca nu-l trezesc din bataie cu apa rece, sa nu-mi spuneti mie...
-Domnule Bula, poate nu-i cea mai eficienta metoda, totusi!
-Aveti dreptate, doamna! Lasati ca vad eu cum fac!
Ajuns acasa, Bula senior trece la atac:
-Bulica tata, intoleste-te ca iesim in lume.
Si-l duce pe Bula la un sexi-club. Mama, ce spectacol! Bulica avea ochii ca la rac:
-Aoleu tata! Ce craci! Ce tate! Cin-le-o f*** p-astea?
-Premiantii, tata, premiantii!

5.Se duce Bula la o prietena si-i spune ca ii da 1000 de dolari daca fac sex.Aceasta e de acord.Se duce si a doua oara.Si a treia oara.La sfarsitul actului sexual prietena il intreaba de ce a platit atatia bani.
R: "Mi-a dat taica-tu' 3000$ sa-ti dau".

6. Bula se duce la serviciu cu ambele urechi bandajate.Cand il vede maistru', il intraba:
-Ce-ai patit Bula?
La care Bula-i raspunde:
-Mestere, stii ca eu sunt burlac, ei bine, ieri, cand imi calcam pantalonii a sunat telefonul, si din repezeala am dus fierul de calcat la ureche.
-Bine ma', tampitule, o ureche, da' la cealalta ce dracu' ai facut?
-Pai dupa aia n-a trebuit sa sun la salvare?

| Candice a răspuns:

Vine inspectia in clasa lui Bula si vede ceva in parul lui
-Bula, ce e asta?
-Un purice mort
-Si ceilalti
-Au venit la inmormantare

Profesoara catre Bula :
-E a cincea oara pe saptamana asta cand intarzii la ore. Stii ce inseamna asta, nu?
-Da, probabil este vineri

Mama il intreaba pe Bula cum a fost la circ.
-A fost grozav, numai un tip care arunca cutite intr-o femeie a avut ghinion : nu a nimerit-o deloc.

-Tata, vreau sa merg la gradina zoologica!
-Mai, Bula, cine vrea sa te vada sa vina aici!