| Foxyyyy a întrebat:

Ce cadou vrei sa primesti de ziua ta de nastere?

31 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Păi,ce am primit și anul trecut, păduchi.

| Pawesome a răspuns:

O cocornita.

| єχcєєℓ a răspuns:

Alocația pe care mi-o tot fură părinții din clasa 1 waiting

| Pawesome a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ai cautat dupa borcanu cu muraturi? Cine stie. poate o gasesti.

| Ashadow a răspuns:

Ceva simplu si nesemnificativ: un laptop.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Un pumn în meclă, nu vrei?
Ce naiba aveţi toţi cu ziua asta, mă?
Fi-ţi fericiţi că sunteţi copii, în pana mea.

| Pawesome a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Cate pene ai?

| Foxyyyy explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Raspunsul la prima intrebare : nu, nu vreau mersi.
Raspunsul la a doua : nu am nimic cu ziua de azi, chiar nu faceam referire la faptul ca e 1 iunie, oricum ziua e aproape gata.Am zis eu ca nu-s fericita sau ceva? Daca nu iti place intrebarea o ocolesti si gata, chiar nu-ti inteleg indignarea.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Nici eu nu-ţi înţeleg răbufnirea. De unde să ştiu că te refereai la altceva?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Pawesome):

De păun smug

| Speed99 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Nu asa se da un feedback...

| Foxyyyy explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Tu ai rabufnit, nu eu.Eu doar am pus o simpla intrebare, ma referisem la ziua de nastere oricum.Eh,n-am specificat acum imi astept pumni in mecla(virtuali) de la tine laughing.

| Foxyyyy explică (pentru Speed99):

Ce vrei sa spui?

| Speed99 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Cand ai spus : "Daca nu iti place intrebarea o ocolesti si gata"... Nope! Nu asa se da o opinie (feedback)! Trebuie sa le dai dreptul oamenilor sa isi spuna opiniile chiar daca sunt bune sau rele.

| Foxyyyy explică (pentru Speed99):

Desigur,dreptul il au, nu trebuie sa le dau eu voie.Eu nu am dat o opinie.Ea a dat feedback-ul la intrebarea mea si la randul meu i-am dat si eu, am spus chestia aia pentru ca raspunsul chiar mi se parea aiurea.Habar nu am daca s-a mai pus intrebarea sau nu, sau ceva asemanator, plus ca nu faceam referire la ce a zis.Si nu vad rostul in a ma lua cu cineva ''in gura'' pe net din ceva atat de banal si nesemnificativ.

| Speed99 a răspuns:

O am pe Ani, deci am ce mi-am dorit. Asa ca nu mai imi doresc nimic altceva.

| Seducatorul a răspuns:

Un pietroi!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Vreau sa nu mai aud de ziua asta big grin.

| Foxyyyy explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Ma refeream la ziua de nastere. Of of, my bad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am pe Ashadow, deci am totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un doublecorn puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O motocositoare electrică de la Dedeman.

| αɴι28 a răspuns:

Il am pe Speed, deci altceva nu-mi trebuie happy

| Jakoban a răspuns:

Un kilogram de cartofi

| Darkela a răspuns:

Inca 104485546528472 de zile de nastere.

| Smileeeeeeeee a răspuns:

Un puzzle cu 4000 de piese