| OanaIrina a întrebat:

Ce cai nu mănâncă cereale(grăunțe)?

Răspuns Câştigător
| LukaSkill a răspuns:

Calul cu mânere, aparatul de la gimnastică.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cai putere nu mananca cereale mai ales celebrii "sasa cai"

| lpavel a răspuns:

Nu exista asa ceva! orice cal mananca!

| OanaIrina explică (pentru lpavel):

Sunt tot felul de cai care nu mănâncă precum: calul de la șah, calul cu mânere de la gimnastică, etc.

| lpavel a răspuns (pentru OanaIrina):

Iar eu trebuia sa stiu ca tu de fapt avea-i chef de glume si nu ai intrebat serios? la ce intrebari am vazut si vad pe aici eu iau totul in serios! daca ziceai ca- ghicitoare altfel gandeam! de fapt si un copil de 5 ani ar fi stiut... laughing

| OanaIrina explică (pentru lpavel):

Crede-mă daca erai tu copilul sigur nu știai doar dacă îți ziceam eu...

| J0B0MAT a răspuns:

Cei cărora nu li se dau idk