| AlxGoliatH a întrebat:

Ce consola credeti ca este mai ieftina si mai buna x-box sau >playstation?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Playstation! :...mai toate jocurile de azi sunt pentru playstation! e mai popular asta e avantajul!

| CatalinAndrei01 a răspuns:

PlayStation cu siguranta

| RappiNOnProductioN a răspuns:

X-Box, are este consola cu grafica cea mai buna, crede-ma din proprie experienta si mai ales daca il si modezi nu te mai desparti de el, funda te rog?

| Thea2Guitar a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa iti iei un PlayStation. Daca te intereseaza banii, iti poti lua un PS2 in loc de PS3-ultima generatie-.Cred ca principala problema sunt jocurile:la ambele console sunt relativ scumpe, insa raman la decizia mea:playStation.