| Mazureac_Alin_1999 a întrebat:

Care consola credeți ca este mai bună dintre xbox 360 sau PlayStation 3

Răspuns Câştigător
| alserban25 a răspuns:

Este clar PS3 si iti voi argumenta. Platforma de jocuri de la Sony este mult mai variata decat cea de la Microsoft. Daca intri pe site-ul SONY Romania, vei gasi sute de jocuri. Am consola de 4 ani si are o grafica excelenta. In plus, daca vrei sa joci tenis iti poti cumpara palete speciale ca senzatia sa fie mai reala

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ps3 fara discutii, asta si pentru ca are un controller mai eficient, se muleaza dupa maini, cel de xbox este greoi si te obisnuiesti ceva mai greu cu el.

| Eduard619 a răspuns:

Depinde ce jocuri vrei sa joci pentru ca fiecare are exclusivitatile sale controlerul pe care il doresti desi recomand controler de ps3 pentru ca cel de xbox360 necesita baterii in rest ca si grafica sunt asemanatoare.

| CVane a răspuns:

Personal,ti-as recomanda Playstation.

| Alexandru_Radu_1999 a răspuns:

PS3.Grafica mai buna si multe jocuri faine si noi, si un controler mai bun ca Xbox

| UnNumeCaToateAltele a răspuns:

Din propria experienta iti recomand ps. happy Am avut si xbox si citez ''avut'' Acum am ps3.