| Bogdanux a răspuns:

Stii cine lipsea de acolo? Varul meu Antonio:

http://www.youtube.com/watch?v=2zlCPhOS8vc&feature=related

| Gandăr explică (pentru Bogdanux):

Ce cuuul e văr'tu. (:

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Ce? A scuze nu m-am uitat la aia, eram atent la numarul de vizualizari big grin

| Foxie2 a răspuns:

Tu esti copil-crenguta.
E plictisitor! si apropo fata cu rochie alba si rosu e chiar draguta.
Na hai pa!

| Gandăr explică (pentru Foxie2):

M-am prins că e praf, doar că am vrut să-l arăt.D:
Iar fata aia, mda, e simpatică.

| Piuliță a răspuns:

Lool.le-ar fi de folos o bara.

| alabalaportocalala a răspuns:

laughinglaughing hai am ce ai cu ei nu vezi ce sincronizare, ce miscari!laughinglaughing)winking
de cand nu am mai avzut asa ceva!laughingrolling on the floor)

| DianaPaula14 a răspuns:

Bag picioarele in voi! Ati spus ca nu il punteti pe net! Io is aia cu roz si alb(prina)ati zis ca nu merge camera! Mincinosilor!

| Gandăr explică (pentru DianaPaula14):

Ba nu ești tu.
Fetele alea sunt din clasa lu varămea, și ne băteam joc de ele. Erau la serbare. Iar eu cu varămea muream de râs. E filmată când era ea-n clasa a5a.