| Dash a răspuns:

Care este legatura dintre titlu si continut?

| DaVà explică (pentru Dash):

Tre sa aiba o legatura? V-am intrebat ce credeti despre beat, nu despre intrebare.

| Dash a răspuns (pentru DaVà):

E bun beat-ul. Dar eu ma refeream la titlul videoului.

| DaVà explică (pentru Dash):

Multumesc.Sincer,am avut o oarecare retinere, si n-am gasit sa scriu ceva care sa se potriveasca cu beat-ul

| AikkoxD a răspuns:

Contează ce cred eu?

| DaVà explică (pentru AikkoxD):

Pai...da.Sa stim daca mai lucram la ea, sau putem face alta.

| AikkoxD a răspuns (pentru DaVà):

Ok atunci...beat-ul e bun, dar parcă-i lipseşte ceva. thinking Nu-mi dau seama acum ce.

| DaVà explică (pentru AikkoxD):

Acel ceva, cumva? Acum lucram la el, si sparam sa iasa ceva tare de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda bun...

| iKeel a răspuns:

Este... Nu ştiu.