| anonim_4396 a întrebat:

Ce culoare(si model) are lenjeria voastra de pat?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Am o lenjerie galbena cu alb si niste linii in delir pe ee.Imi place asta pentru ca e pufoasa si ma simt super cand sunt in pat.As vrea sa am una ca asta:

http://www.okazii.ro/......rfect.html

Verdele e culoarea mea preferata si cea din imagine imi place mult! Tu ce lenjerie ai?

16 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Tinand cont ca, ursii nu papa decat zmeura, am lenjerie cu merelaughingToate culorilehee heeNu este din matasebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| anad a răspuns:

Galben pal fondul, cu floricele maro cu bej.

| hândel a răspuns:

O culoare barbateasca, desigur. ROZ! laughing

| cretzufinish a răspuns:

Poi lenjeria mea de pat este si lenjeria mea de noapte si e cu norisori, ca altfel nu adorm repede. big grin O mai si schimb dar acum asta e. laughing

| Tourniquet a răspuns:

Mai da multi aveti lenjeria portocalie. Si eu tot portocalie o am. Portocalie cu o floare intr-o parte din brodeuri portocalie (ata) :o love struck

| Reew a răspuns:

Fondul este portocaliu, iar floricelele sunt galbene happy.

| User a răspuns:

Verde cu inimioare si stelute rozsmug. Glumesclaughing. Portocaliu cu ceva frunze pe alocurilaughing

| Диана a răspuns:

Neagra cu cranii.tongue laughing

| RikarDo a răspuns:

Cu Steaua Bucuresti.Mai trebuie sa zic culorile?

| geoolina a răspuns:

Mov cu triunghiuri galbene in care sunt 2 flori mari una mov si una albabig grin

| irina20 a răspuns:

Alba si simpla.

| bibi58pan a răspuns:

Da ce intrebare importanta...alba cu inimioare colorate. vrei s-o cumperi?happy

| AlexDj12 a răspuns:

Albastra cu masini portocalii si galbene.big grinCe am 12 anibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Portocaliu foarte moderna si scumpa cateva charactere un pic de gri?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Matase-visinie

Întrebări recente