| nobody_9468 a întrebat:

Ce culoare, model, material vi se pare cel/cea mai sexi/provocatoare?
Ma refer la lenjeria intimabatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| crishu a răspuns:

Lenjeria mov din dantela este foarte provocatoare, purtate cu port-jartiere negre din plasa si tocuri cui. dar oricum nu conteaza, tot vor fi date jos la un moment dat, nu? important e sa nu arati chiar tot, astfel incat partenerul sa fie motivat sa vada mai mult.

13 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Vazusem la un moment dat o fata intreba 'ce ar trebui sa port la primul contact sexual?"' si unul raspundea'' nu conteaza ce porti-pe baieti nu-i intereseaza lenjeria, ii intereseaza ce e sub ea! INtelegi oricum cred ca 90% din baieti prefera culoarea rosie, apoi albul si negrul(materialul nu prea conteaza) nu am auzit baieti care sa spuna '' as vrea ca iubita mea sa poarte lenjerie de culoare verde/galbena/albastra'' deci rosul e la putere fiind culoarea pasiunii, focul''care arde''!

| TąNyą a răspuns:

Doar neagra, doar rosie sau amandoua cu dantelatongue

| madalicious a răspuns:

Rosu sau negru dantelat. Faci pregatiri de incepere a vietii sexuale, nu? :-> laughing

Janina
| Janina a răspuns:

Dantela neagra

| Yang a răspuns:

Absolut rosul este culoarea cea mai provocatoare, negrul pretentios, albul delicat

| :X pinky love you :X a răspuns:

Rosu si negrusmugmi se pare super:X

| yanny`s a răspuns:

Matase rosie:X:X

| stefangeles a răspuns:

Pentru mine dantela neagra sau alba big grin si sa fie fina:X mor de aia treaza big grin

| Unique a răspuns:

Uite ceva modelul asta

http://www.firmeproduse.ro/pictures/p0903/Lorialy1246282584.jpg
si culoarea rosu sau visiniu

sau uite o lenjerie intima
http://www.lenjerie-de-lux.ro/produse/original/1229729299.jpg
nu e fain? eu ADOR MATERIALUL SI CULOAREA]

mai imi place si modelul asta
http://cadourihaioase.ro/images/rochie-mini-rosie-30305.jpg

| iverson a răspuns:

Nu stiu daca am inteles eu bine dar. o "rochie de pijama" din matase rosie mi se pare destul de sexy si provocatoare

| marius5600 a răspuns:

Matase vilet cu negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La culoare cea mai provocatoare este rosul

iar la materiale satinul, dantela

te-am pupat.astept funditakisskiss

| ` fEtiTsSa ` a răspuns:

Rosu`; x cu dantelabatting eyelashes sau din matasehappy si sa fie cat mai minusculelaughing parerea meahappy