| anonim_4396 a întrebat:

Ce e la tine in dulap?

41 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

E curățenie, toată ziua.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Bau-Bau.

| NoName0011 a răspuns:

E de toate.laughing.

| ady123 a răspuns:

Haine

| GroparuVesel a răspuns:

Un cadavru si costumul de halloween de politist cand merg de sarbatori sa le confisc petardele.Mai am si petarde.

| robijam a răspuns:

Haine, un pistol de airsoft, chipsuri pentru urgenta.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Un extraterestru! Dar shhhh! Tocmai a aterizat pe o felie de pizza.

| Aiwendil a răspuns:

Esti tu acolo legat cu banda izoliera si cu o minge de tenis in gura. laughing

| LolaLollita a răspuns:

Vai. Desi e ordine, gasesti o gramada in dulapul principal.
E ocupat in general de haine, doua cutii de amintiri, creme de corp/fata/maini, cercei, lantisoare, inele, curele, fulare, manusi, casti pentru urechi, ciocolata, clame de par, fundite, pensule de makiaj, truse de make-up, placa de par, perie de par, ulei de par, incarcatorul de la laptop, fostele telefoane, incarcatoare, casti, mp4, ciocolata, bomboane de menta, guma, portofel, bani, acte, penar cu pixuri, penar de creioane, doua agende... Atat imi vine in minte acum. Mi-e lene sa-l deschid sa mai vad si altele. Dar posibil sa mai fie.

| W3R4 a răspuns:

Moş Crăciun! L-am răpit ca să-mi facă numai mie cadouri! devil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O noptieră.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dezastru!

| Foxyyyy a răspuns:

Nimic important, doar cateva cadavre.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Un cadavru by eu!rolling on the floor Glumesclaughing

| umbrax a răspuns:

Pe yeti torturat o nava extraterestra si niste pistoale

| FearOfTheDark a răspuns:

Ghici? smughee hee

| OskarRM a răspuns:

Amanta.

| Alexandru98 a răspuns:

Haine, cărți și caiete

Răspuns utilizator avertizat
| TheTimeKiller a răspuns:

Haine, vreo 5 telefoane, 25 de cartele Vodafone, un pistol cu bile de cauciuc, vreo 50 000 € şi alte tampenii ca : un shotgun, vesta antiglonţ, 2 cadavre ...nimic special, ca tot omu.

| Different69 a răspuns:

O colectie de prezervative laughing

| aveam14ani a răspuns:

Dubiosul pedofil si gay care se c**a pe niste haine.
La tine?

| Miza a răspuns:

Un dildău roz din fier cu luminiţe. Vrei să'l încerci?laughing. Pe lîngă ăla, mai am ceva ţoale şi alte chestii laughing
Seară faină!:*

| W3R4 a răspuns (pentru Miza):

Mi-ai adus aminte de faza aia cu:
"Dildăăăăăăău,nu,Dildăăăăăăăău!" sau "Stai Dildau,rău Dildău, şezi Dildău, las-o-mpace Dildău, bad-boy Dildău, şezi!"

| Miza a răspuns (pentru W3R4):

laughing)) Robotziiiii

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Un avion maree prăbușit!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| mel24 a răspuns:

Ar fi fost ceva daca as fi avut un dulap :rolling on the floor asa ca nu e absolut nimic la mine in dulap :rolling on the floor :rolling on the floor

| CichasEmo a răspuns:

Un monstru. Vrei sa-l vezi?

| Yumeno a răspuns:

Un monstru straight face

| KRIIIX a răspuns:

Ce te intereseaza? laughing)

| luby a răspuns:

Haine peste tot