| Annitu a întrebat:

Ce emoticon urâţi? [eu : on the phone :-&

Răspuns Câştigător
| andy_3925 a răspuns:

Il urasc pe happy
cand il vad imi vine sa-i rup mufa...

37 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Serena1993 a răspuns:

Eu il urasc pe: silly

| Razvan a răspuns:

Asta:cool
E prea cocalarlaughing

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Mi se par drăguţe pe mess, cu prietenii, pe TPU nu le folosesc, cel mai tare mă enervează "căpăţâna râzăreaţă", mai ales în şiruri interminabile!

| Tourniquet a răspuns:

Eu il urasc pe asta :winking.

Si pe b-) [prea cocalaresc straight face].

| DeeDee28 a răspuns:

Astea =p~ oh go on

| Ea12345 a răspuns:

laughing Eu il urasc pe: oh go on
E aiurea

| Marii a răspuns:

Imi provoaca greata acesta :winking, simt ca sunt luata la misto.

| madalicious a răspuns:

Eu il urasc pe asta : "winking " si " on the phone " nu stiu de ce dar cand le vad incep sa ma enervez si imi sare tandara. straight face

| Farcas a răspuns:

Pe mine ma enerveazawinking si tongue
Parca sunt puse numai la misto

| bblock69 a răspuns:

Niciunul...toate sunt haioasewinking

| Anduciu a răspuns:

Asta::o). Deci chiar nu-i vad rostul.
.

| Annitu explică:

Eu pe happy ...scuze.laughing a ieşit altceva la intrebarelaughing

| multimoak a răspuns:

chatterbox toate imi plac star

| camelia1812 a răspuns:

Eu urasc asta tongue sau :-&

| Ramonaaaa a răspuns:

Eu il urasc pe:
"winking"[deci chiar nu-l suport],":bd","call meu"straight face

| Klara a răspuns:

Il urasc pe asta big grin

| Clauditza a răspuns:

Asta e destul de enervant :d

| Casiana a răspuns:

In functie de ceea ce vrei sa arati, aproape toate sunt folositoare si ne provoaca dependenta!

| kaya a răspuns:

Nu imi place asta 3:-o

| Lolly94 a răspuns:

Eu le urasc pe astea:=d>,oh go on,raised eyebrows

| zanesiprintese a răspuns:

tongue siwinking mi se par ironice! mai aleswinking acum depinde si de cine si in ce context este folosit, dar de cele mai multe ori 'winking ' mi s-a parut ironic! Bleah!

| kanajambe a răspuns:

Primele doua le urasc, si pe ultimul nu il suportwinking oh go on tongue

| Alisa a răspuns:

Pai eu le urasc pe astea: happy, crying

| cornculapte a răspuns:

oh go on e aiurea rau de tot.
Siwinking e mai mult in batjocura.

| simona_6231 a răspuns:

Eu nu pot sa suport semnele astea :-p sibatting eyelashes numai cand le vad ma apuca o stare de nervozitate.

| Flavius_6134 a răspuns:

'winking'
asta nu-l suport.simt ca sunt luat la misto sau privit de sus...imi vine sa-i mut fata laughing

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

NU suport :winking big grin tongue. Mereu am impresia ca persoana care foloseste aceste emoticoane ori ma iau la misto, ori nu au chef sa vorbeasca cu mine.

| f a răspuns:

Eu pebatting eyelashes,hee hee, silly si ~x)... aa! si ohappy-asta ma enerveaza intotdeauna cand scriu un cuvant ce se termina cu "o" apoi vreau sa rad laughing