| Ea_3507 a întrebat:

Urati ceva de pe internet/mess (un emoticon, anunturile publicitare, un animit font de exemplu)? Eu urasc un emoticon:winking. Il urasc pentru ca atunci cand mi-l trimite cineva mi se pare ca spune in scarba ce are de zis. straight face

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Cand scriu ceva pe mess si celalalt pune " tongue " mi se pare ca spune " date`n pl ca esti proasta " laughinglaughing) nu stiu dc straight face.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Lol, exact acelasi lucru ma gandeam si eulaughing cand ii vad pe aia de pe TPU ca pun asa ceva cand raspund nu stiu imi da senzatia ca si cum ar zice-o un fel e pfoa hai sa-i aruncam si prostului/proastei asteia un raspuns acolo sa ne facem de o funda, mie cel putin asta imi exprima emoticonul acesta

| Libelle a răspuns:

Eu urasc emoticonul asta: :-J
Dar numai cand mi-l trimit altii. Mie imi place sa il pun

| cryssa a răspuns:

laughing)
interesanta asta cu emoticonuthinking
eu il urasc pe asta: rolling eyes, desigur, cand este folosit prea des si fara rost

| lolavanity a răspuns:

Am 2 emoticon'uri pe care le urăsc: happy şiwinking.
Folosite aşa: :],;] nu'mi displac... însă sunt foarte prosteşti pe YM.

Răspuns utilizator avertizat
| Ea_3507 explică:

Rosalinda, pe acesta:winking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care emoticon il urasti?laughing
Eu il urasc pe ala verde happy