| Denisaa a întrebat:

Ce emoticon va place cel mai mult?

Ce emoticon ati vrea sa se mai faca...ma refer la mess.happy

Dau funditza...la cel mai amuzant raspunshee hee

Răspuns Câştigător
| lolfashion a răspuns:

Mi-emi place emoticonu asta devil bcuz i'm evil
si as vrea sa se faca un emoticon care sa-mi dea raspunsurile la teza la mate :S

12 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Emoticonul care îmi place cel mai mult este "love struck".
Aş vrea să se mai facă un emoticon în care doi să se mozolească rolling on the floor.

| Razvan a răspuns:

Nu ma pot decide intre:phbbbbtoh go on sibatting eyelashes
As vrea sa se inventeze emoticonul pitihee hee

| elena a răspuns:

Emoticon-ul cu aplauze.

Un emoticon cu... fundita

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

kiss--->Cel preferat
As vrea sa se mai faca un emoticon care are doua fete de-alea galbene si care isi dau palme reciproc!

| Shift a răspuns:

Imi place: tongue, big grin, :@, laughing.
Nu ma pot decide. laughing

Mereu am spus ca ar trebui ca astia sa faca un emoticon care sa'si faca cruce. laughing Serios, chiar ar fi de folos.laughing

| Meluma a răspuns:

puppy dog eyes sau asta it wasn't me emoticonul preferat si as vrea sa se faca emoticonul care asculta muzica happy

| RheaLustzig a răspuns:

Imi place asta \m/ arata ca mine dupa o petrecere sau asta skull arata ca profu de mate cand vine cu nervi la scoala sau asta peace sign de fapt nu imi place pentru ca stiu pe cineva care numa asa arata imi vine sa ii bag degetele alea in ochi sad

| marius14 a răspuns:

Mie imi place asta devil si as vrea sa faca unu cu un papagal rapper

| divinuu a răspuns:

phbbbbt astalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Ema si unefillefrançaise, cum ati facut emoticonul cu fata de catelus, respectiv fluieratul? Mereu le uit, dar imi plac big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se faca un emoticon care are casti p urechi si asculta muzicabig grin

| unefillefrançaise a răspuns:

Pai. cel mai mult imi place emoticonul: " whistling "

si as vrea sa se faca un emoticon imbracat in Mos Craciun sau iepuras :X sau fata lui Brad Pitt thinking sau al lui Michael Jackson big grin