| L3moNN a întrebat:

La care fata ii place sa faca baie iarna si de ce/la care nu si de ce?!?
Cel mai amuzant raspuns funda.
big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin "baie"cred ca se refera la momenul in care baietii iti pun piedica, u cazi pe jos si incep sa arunce cu zapada in tine.nu imi place dar nu am cxe face pentru ca bieii de la noi de la scoala nu te lasa in pace chiar si daca esti racita, esti uda leoarca sau daca nu vrei sa iesi din clasa e scot iei cu forta(pe mine cel putin m-a luat pe suslaughing)love struck.intr-un fel ii fain ca e disrezi da cand punem noi, fetele un baiat pe jos.pe el frate! apoi sar si alti baieti si tot noi, fetele suntem spalate(ei fiind mai multi, normallaughing)-in fine.happyhappytzeowwtonguetongue

2 răspunsuri:
| KrUeLlA a răspuns:

Pai baie oricum faci ca doar nu o sa ramai murdaralaughing
e logic.
daca te referi la piscina sau intr-un lac inghetat e altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F tareeeee:X:X