| getutageo a întrebat:

Ce este dupa voi sinuciderea?

Răspuns Câştigător
| NumePublicAnonim a răspuns:

Dupa mine, sinuciderea inseamna a-l vedea pe justin bieber gol.

9 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Cel mai de rahat level din viata.

| DaVà a răspuns:

Nu ştiu frate...fă-o şi zi-ne.

| AudImagini a răspuns:

Păi nu ceva despre care să întrebi la categoria asta.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pacat de la Dumnezeu.
El ne-a dat viata, El o ia.

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Acum mai deprimat cu intrebarea asta.Cum mai dau eu raspunsuri amuzante acum?puppy dog eyes

| LikeARollingStone a răspuns:

Cea mai usoara forma de a scapa de probleme.
Dar in acelasi timp si cea mai extrema.happy

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Lasitate curata oh go on. Toti avem probleme si tuturor ne este greu indiferent din c emotiv...prieteni neintelegeri sau etc dar ce ar fi sa ne dam cu capu de perete pana murim sau sa ne aruncam de la balcon?straight face Acum pe bune asa e viata nu ti-o sfarsesti tu pentru ca nu iti convine ceva sau iti e greu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostie...

| alice1136 a răspuns:

Stiu ca in iad sinucigasul este condamnat pe viata la viata...nu mai poate pleca fugind