| Adda24 a întrebat:

Ce este mai usor ca o pana, dar nici cel mai puternic barbat din lume nu a poate tine mai mult de cateva minute?

Răspuns Câştigător
| dadasssssssss a răspuns:

Aerul? Este mai usor ca o pana, dar nimeni nu il poate tine in piept mai mult de cateva minute tongue

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Orgoliul femei.
*stii, orgoliul nu cantareste nimic laughing)) *

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Eu smug.

blablablamajuscule

| βėan a răspuns:

Jarul.

| Adda24 explică (pentru βėan):

Am zis ca e mai usor ca o pana! Jarul nu e mai usor ca o pana sa stii!

| βėan a răspuns (pentru Adda24):

Incerc si eu...mai bine incerc decat sa gasesc pe google raspunsu'...
Mai incerc o data:Erectia?(scuze da' altceva nu stiu=]])

| Adda24 explică (pentru βėan):

Nu mai incearca

| βėan a răspuns (pentru Adda24):

Prezervativul?(Nu stiu cat cantareste)
Nimic-dupa cateva minute ia ceva in mana.

| Adda24 explică (pentru βėan):

Nu

| ady123 a răspuns:

Un cibrit aprins deoarece in putin de 40-30 sec deja ajunge la deget...(nu il poate tine mai mult de cateva minute si e mai usor ca o pana)

| Adda24 explică:

E usor ganditi-va si voi nimeni nu poate sa tina acest lucru mai mult decat cateva minute e locic