| Crisstina a întrebat:

Ce face barza dupa ce aduce copilul?

Răspuns Câştigător
| CreepyCrow a răspuns:

Le da bonul pe copil parintzilor laughing

17 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Se duce tot in acel loc, unde l-a luat pe primullaughingNexthee hee

| Cretaker a răspuns:

Isi aprinde o tigara.

also, Anca just won an internet from me

| Roby67 a răspuns:

Face altul

| Razvan a răspuns:

Ii face mancare lu` barbatu-su si promite un copil la urmatorul zbor

| hândel a răspuns:

Se face mica. laughing

| cretzufinish a răspuns:

Se culca la loc laughing

| BruneTTe a răspuns:

Merge la supermarket ca tare ar manca niste lasagna rolling on the floor

| Laurici :x a răspuns:

Isi ia concediu?

| Ally_8613 a răspuns:

Se gandeste daca sa mai vinahee hee. si cu cati copiismug \dancing.

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Laba smug?

| Crisstina explică:

Asa cum spuni Cretaker, nu am nevoie de raspunsuri inspirate de pe net tongue

| jolie a răspuns:

Isi bandajeaza ciocul sa nu-i curga sange iar 40 de zile sta pe bara

| vivigirl a răspuns:

Pleaca? laughing

| nellyneliana a răspuns:

Se face mica si intra loc... rolling on the floor

| Ambassaderåd a răspuns:

Referitor la intrebarea mea cu -cretzi- baieti/fete, si eu sunt cret si vroiam sa vad ce comment-uri se dau. la acea intrebare, btw... ce face barza dupa ce duce copilu, pai se roaga sa nu mai fie inca unu de 3. 400 sau de 3. 600, ca se poate transforma in pelican laughing laughing

| resp3ct a răspuns:

Se odihneste si se duce dupa altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se duce la doctorul veterinar ca a facut hernie de la puradelu` gras