| dany063 a întrebat:

Ce face un barbat o data in viata si femeia in fiecare dimineata?

24 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Îşi face părul? Sau mâncarea?

| Elena1234456 a răspuns:

Se trezesc amandoi happy.

| Elena1234456 a răspuns:

Se uite in oglinda - scuzati raspunsul de mai sus, era la alta intrebare happy.

| marrr a răspuns:

Patul

| marrr a răspuns:

Aa femeia patul si barbatul armatalaughing

| Ana213 a răspuns:

Curatenie?

| DraIneR a răspuns:

-Se spala?
- Duce gunoiul?
- Se epileaza?
-femeia face patul in fiecare dimineata iar barbatul armata odata in viata
aa era un banc laughing

| kidulinha a răspuns:

Femeia se fardeaza in fiecare dimineata iar barbatul e fardat o data in viata - dupa viata.

sau

Femeia face in fiecare dimineata micul dejun si barbatul o data-n viata.

SAU

Barbatul iese din femeie o data in viata si de intrat intra in fiecare zi.

SAU

Se uita in oglinda...barbatul cred ca doar in ziua nuntii

sau

Femeia face patul-n fiecare dimineata iar barbatul armata odata in viata.

Barbatul traieste o singura data in corpul unei femei...confused

Nu stiu. care este raspsmug?

| geoolina a răspuns:

Se uita in oglinda

| irina20 a răspuns:

Odata in viata face armata, iar femeia strange patul in fiecare dimineata.

| Turquoise a răspuns:

Micul dejun o_O

| Georgianna3723 a răspuns:

Se spala pe fata!

| Georgianna3723 a răspuns:

@cupidon. Da! Crezi ca noi dam banii pe apa?! E criza laughing! Glumesc, evident. Vroiam si eu sa fac o rimabatting eyelashes.

| alexH a răspuns:

Barbatul e fardat odata in viata... dupa viata!
Interesantrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pregateste micul dejun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@iuliaaa-la tine in familie asa obisnuiesc barbatii, sa se spele pe fata doar o singura data? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cuplu face sex in fiecare dimineata, adica femie in fiecare zi si barbatu la fel, dar la barbat o data in viata se rupe ata.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pariu pe cat vrei ca tu nu stii raspunsul, app eu am pierdut o lada de bere pentru ghicitoarea asta

| Consumptive a răspuns:

Femeiatongueatu in fiecare dimineata (saracuta)...
Barbatu:Armata odata in viata (nu putea sa ramana acolo)laughing...

| dany063 explică:

Din pacate pana acum nu a ghicit nimeni, doar kidulinha a fost pe-aproape...mai incercati, este foarte usor...

| dany063 explică:

RASPUNS--barbatului o data in viata i se rupe ata, iar femeia se uita in oglinda in fiecare dimineata.
simplu, v-am spus...

| Corleone_Vito_1993 a răspuns:

Ba ceea ce a facut barbatu o data in viata! femeia face in fiecare dimineata! ce tot bomboniti! acolo ca ea patu el armata! daca el face o data ce face femeia in fiecare dimineata

| Larys_Larys_1989 a răspuns:

Pai Pina la Urma reuseste cineva..sa dea un raspuns corect?