| bLu3 a întrebat:

Intrebare de baraj:ce face barbatul doar o data in viata si femeia in fiecare dimineata?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Nici unul din rasopunsuri nu e bun dar amu sunt curioasa de raspunsul bun.Atit stiou doar caci raspunsurile ce ai primit nu sunt bune dar habar nu am de raspunsul corect. Da -ne!

14 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îmi place răspunsul Mealinei. Nu ştiu care ar putea fi răspunsul, spune-ne tu.

pa, pa.

| Doddel a răspuns:

Ce tampenie straight face

| Alice_2134 a răspuns:

Se spala pe dinti?laughingm-ai facut curioasa

| Диана a răspuns:

Duş

| Bondarel99 a răspuns:

Femeia face patul in fiecare dimineata iar barbatul armata odata in viata.

| aylyn_2380 a răspuns:

Cafeaua.

| Adyr0 a răspuns:

Barbatul iese din femeie doar o data-n viata si intra in ea in fiecare dimineata laughing

| bLu3 explică:

Raspunsul corect este:barbatul sta doar odata in corp de femeie inainte de a se naste... iar femeia in fiecare zi este intr-un corp feminin big grinbig grinbig grin

| bLu3 explică:

Cine vrea cont pe metin2 ro de lvl 53...cu 200 lei?

| mealina a răspuns:

Femeia se machiaza in fiecare dimineata , barbatul odata in viata (cand e in cosciug)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatul ese din masa o data in viata si din femeie in fiecare diminiata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru raspuns

| ExtraSakadat a răspuns:

Bărbatul doar o data în viata inşeală, iar femeia in fiecare zi işi bea cafeaua laughing... thinking

| PaccO a răspuns:

Micul dejun\?laughingCredwinking