| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti de revelion? Stati si voi cu Dan Negru ca n-aveti prieteni? Da, logic.

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde care revelion ca vreau sa le fac pe toate, incep dimineata sa beau ca un cangur si sa manc cat un elefant, dupa masa sarbatoresc ca orice african normal la cap ies la vanatoare pe strada dupa sobolani, seara ma imbat ca un porc pe stil romanesc de mancare iau de la alti, noaptea vine revelu la americani il petrec la cazino sa moara dusmanii de ofticare ce importanta are ca chefuiesc pe banii de chirie vin alt an, noi datorii nu

| Drimmero a răspuns:

Negru invita toti ''camarazii'' de la Capatos, pica din start varianta cu el.

| LePotato a răspuns:

Nu ma uit la TV, deci am scapat de Dan Intunecatul

| Sirii a răspuns (pentru LePotato):

Maleficule

| LePotato a răspuns (pentru Sirii):

blushing

| Sirii a răspuns (pentru LePotato):

sad

| LePotato a răspuns (pentru Sirii):

Ce? I don't want to see

| FemeiaPisică a răspuns:

Vrem, nu vrem tot cu Salam, Guță și Dani Mocanu facem revelionul sau cel puțin vecinul de lângă noi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deja ai răspuns la întrebare în locul meu.
Mersi.

| SabinaQueen a răspuns:

Normal

T_T Sunt atat de singura! T_T

| Sirii a răspuns (pentru SabinaQueen):

Avem deja un lucru in comun T_T

| SabinaQueen a răspuns (pentru Sirii):

Putem sa infiintam un grup

| Sirii a răspuns (pentru SabinaQueen):

Haide.

| ishallhelpyou a răspuns:

Well, in cazul meu am ceva optiuni, dar nu sunt in cea mai buna perioada a mea, asa ca s-ar putea sa stau acasa, linistit big grin (stau singur).

Incearca sa-l faci cu familia, cateva glume, un pic de alcool si ar trebui sa te distrezi.

Sarbatori fericite ^_^!

| Sirii a răspuns (pentru ishallhelpyou):

Aw. La fel :3

Răspuns utilizator avertizat