| adelolyta a întrebat:

Ce faci atunci cand prietenul\ prietena tha are herpes la gura?big grin il mai saruti?

41 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Esti in situatia asta? smug

| LoL a răspuns:

Nu...il sarut in fund

| RockaruL a răspuns:

Dacă are herpes la p*zdă o mai f*ţi?

| LoL a răspuns (pentru RockaruL):

Wow...parca raspunsul meu raspunde la intrebarea ta...cred

| carminaburana43 a răspuns:

Daca sunt cumplit indragostita atunci da.Atunci pe cine il mai intere rani si orice altceva.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Sigur nu ai gresit categoria? raised eyebrows

| Downfall a răspuns:

De ce nu o ştergi la D/S, că acolo te potriveşti mai bine

| adelolyta explică (pentru Downfall):

Ca sa intrebe ratati ca tinetongue...hai ca glumesc

| Downfall a răspuns (pentru adelolyta):

Oooo...încă mai eşti aici? Te aşteaptă D/S că le era dor de tine, aşa că nu-i fă să aştepte

| adelolyta explică (pentru Downfall):

Hai mah las-o asa si mai bine dispari daca nu sty sa vb cu oameni

| Downfall a răspuns (pentru adelolyta):

Nu mai scrie cu limbaj de piţi şi valea de aici, că te faci de râsu' lumii

| adelolyta explică (pentru Downfall):

Bai tu chiar ca esti prost sau proasta ce o-i fi u daca chiar esti speriat de bombe mai bine dispari

| Downfall a răspuns (pentru adelolyta):

Ce mă sperie pe mine e prostia unora, aşa ca tine
Dar ştii ce? N-are rost să mă cert cu tâmpiţi aşa că nu te mai obosi să-mi scrii replay
Şi app (nu că ţi-ar păsa), dar dacă aveai creier şi ceva cunoştiinţe de engleză ai fi văzut ca mă cheamă obscureGIRL, deci sunt fată...
Dar las-o baltă...

| LoL a răspuns (pentru adelolyta):

Nu stiu de ce am citit in loc de adelolyta adeidioata

| adelolyta explică (pentru LoL):

De analfabeta ce esti probabiltongue

| LoL a răspuns (pentru adelolyta):

Nu stiu sigur care e ANALfabeta pe-aici...

| ISaidHelloToMe a răspuns:

>prietenul/prietena tha
>prietena tha
>tha
WTF?
(piti)

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Vrei un raspuns serios?happy
sau unu funny?

| adelolyta explică (pentru SalamdePorcpentruTriviaAmuzante):

Pai ca sa fie bine...da-mi unul serios si unul funnybig grin

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns (pentru adelolyta):

Serios: Acel herpes trebui sa treaca in cateva zile deci nu moare nimeni daca nu va vedeti 3-4 zile.
Iar funny: thinking nu`mi vin ideeile momentan! dupa ce mananc vin si iti spun ca pai le scot din burta!

| A12NDRA a răspuns:

Eu il sarutam, si el ma saruta desi in durea, si din fericire nu am luat.

| adelolyta explică (pentru A12NDRA):

Pai herpesul nu se ia doar daca iti este scarbalaughing

| A12NDRA a răspuns (pentru adelolyta):

Pai si nu avea de ce sa imi fie, deci am zis bine.

| LikeARollingStone a răspuns:

Are interzis pana cand ii trece...thumbs down

| denysyk a răspuns:

Nu pentru ca o vei lua si tu si apoi va trebui sa astepte el pana iti trece. si asa asteptati si mai mult timp pana la sarutul de care vorbeai

| justitiarul a răspuns:

Pai aici nu e vorba de dragoste ci de o boala care se transmite extrem de usor.
Cel care are herpes, din bun simt fata de persoana iubita, ar trebui sa evite sarutarile pana la vindecare.Cum sa iti lasi iubitul(iubita)sa iti sarute buzele pline de bube? Dezgustator!

| DjMud a răspuns:

Pai nu ca poti sa iei si tu. Funda big grin

| BellaSomerhalder a răspuns:

Eu, in locul tau, stii ce as face? M-as sinucide. Adica, ou mai gad, si-asa faci destula umbra Pamantului, micuta cocalara. P00P lha tneh!

| M1sHu a răspuns:

DAca il iubesti cu adevarat DA!

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru M1sHu):

Tu nici prieteni ai si tu vorbesti de iubiri si din alea

| adelolyta explică (pentru ɔɐıɔ):

U de unde sty ca nu are prieteni?:->

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru adelolyta):

Uita-te la numele lui scris din kokalarisme...

| adelolyta explică (pentru ɔɐıɔ):

Probabil e si el un pic mai retrastongue... poate are prietena

| LikeARollingStone a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Se pare ca si cea care a scris intrebarea e cam la feltongue...

| M1sHu a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Ai dreptate adeloyta de unde stie mi-a tinut lumanarea sau?rolling on the floor

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru M1sHu):

Si culmea e ca trebuia sa ii raspunzi ei nu mie

| M1sHu a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Ba taci draq.

| denysyk a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Mai du-te o data la clasa I pentru ca ai dormit la ora (acordul subiectului cu predicatul)

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru denysyk):

Daca tu dupa aproape 2 luni raspunzi la o intrebare...

| Liviutik a răspuns:

Normal,si din punct de vedere sanatos. ar trebui sa stai departe. sa nu va transmiteti boli reciproc.winking