| stefannn123 a întrebat:

Hei cum sa faci sa o exciti pe prietena ta in timp ce o saruti?

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

In timp ce o saruti tu, ti-o excitam noi stai linistit!

Apropie-o de tine, tine-o de mijloc si trage-o la tine cu o mana, iar cu cealalta joaca-te pe gatul, urechile si parul ei. Tease her! musc-o usor de buze, daca nu se fereste mangaie-i si sanii de preferat goi.
Mai zic?!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-i găsești punctele erogene!
Pa, pa.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,,liber,,mainilor,in limita pe care ti-o permite.Incepe cu sanii, cu funduletul...

| NnDWtf a răspuns:

Tu clar nu poti.
Rupe-i o mana, o sa tipe de fericire.

| lolylolypops a răspuns:

O mangai, depinde si de felul fetei de a fi!

| Xenia16 a răspuns:

Atinge-o in punctele sensibile

| Babydin4you a răspuns:

Ii gasesti punctele erogene, o mangai tandruwinking.

| Bogdan_6929 a răspuns:

E simplu. Trebuie doar sa tii in mana ceva bancnote, preferabil sa fie peste 50 RON. Alea-s punctele erogene la fetewinking (fara sa genaralizez)

| Raiiiisa a răspuns (pentru Bogdan_6929):

Preferabil sa fie peste 50 €, ala da punct erogen.

| Rox1610 a răspuns:

Bai, sarut-o pe gat! Te asigur ca asa e cel mai bine laughing