| Insomnii a întrebat:

Ce faci cand te doare burta?(T/A)

15 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

O scot...

| Musique a răspuns:

Imi caut o pozitie... ceva gen gemuita asemeni unui arci (dar fara tepi)
-incearca si tu, efectul este 100% sigur
laughing

| Dash a răspuns:

Suferi

| Digital112 a răspuns:

beau cola

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

@fcsb te duci la mata

| MikiPiki a răspuns:

Ma dau cu capu de perete pana incepe sa ma doara ca sa nu fie burta singura

| Broadband a răspuns:

Ma pun pe buda( pa viceu) si dau niste petarde, de se scutura conducta de la etaju 6 pana la parter.
dupa aia ies pe balcon si respir aer curat

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Ma kak!
Loll!
*nu ma lasa sa pun niste semne si ma enerveazaaa*

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Ma duc la budă

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

@budă nu era vorba de tine

| GoodIntentions a răspuns:

Merg sa ma cac big grin

| MiiMii a răspuns:

Iau Spasmomen sau Nurofen pentru durere in cam 15-20 de minute incepe sa-ti faca efectul si simnti cum treptat durerea devine din ce in ce mai mica. Daca nu iti trece cu asa ceva inseamna ca ai anexita (o raceala la ovare) la care trebuie sa mergi la medic.

Răspuns utilizator avertizat