| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci in urmatoarele situatii:
1.Esti suparat/a si nu ai chef de nimeni?
2.Ai chef de toata lumea dar nu te baga nimeni in seama?
3.Simti ca nu ai niciun rost in viata.
4. Iubesti atat de mult o persoana incat nu o poti scoate din cap.
5.Prietenii tai cei mai buni te-au uitat.

24 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

1. time for gay p0rn
2. time for gay p0rn
3. time for gay p0rn
4. time for gay p0rn
5. ti--
ok, ai prins ideea

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Da am prins ideea ca esti gay...Pasiv,activ sau versatil?laughing

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

dddar nu sunt gay

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Ei nu mai...se vede si dupa poza de la profil.Nui nimic, nu te judec e viata ta faci ce vreihappy

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Cool.
Daca tu esti tipul din imaginea de profil, ummm esti dragut.

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Te dai la mine si imi faci avansuri acuma?laughing

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

ăm,poate :v

| T0T a răspuns:

Ascult muzică.

| T0T a răspuns:

Unde e aia mică că îmi e dor de ea? Ajung în punctul 4 crying Ce-mi faci tu mie.

| LoveSleep a răspuns:

Mai mereu nu am chef de nimeni. Doar de unele persoane, care înseamnă ceva pentru mine și care dacă o să mă sune la 3 noaptea o să le răspund.
*moment dramatic încheiat*
N-am niciodatp chef de toată lumea. E imposibil să nu mă bage nimeni în seamă. Sunt prea idiot ca să trec neobservat.
Simt ca viața nu are nici un rost. Da, ca de obicei, trăiesc...să nu mor.
Nu prea îmi pasă.

| Doub a răspuns:

1. Ma retrag intr-un colt intunecat.
2. "Baaaaaai, aici sunt, nebunelooor."
3. Mananc ciocolata si meditez.
4. Pai... il iubesc si atat.
5. Imposibil.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

La ce meditezi draga?happy

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

La dramele mele.

| KamaSutra a răspuns:

1. Ma retrag intr.un colt si ascult muzica(probabil manelerolling on the floor
2. Ma bag singura in seama si nu ii las in pace
3. Ma gandesc "Hey, toti avem un roat in viata, dar eu inca nu l.am descoperit!"
4. Eh, urasc momentul ala, fiindca nu ma mai pot concentra la nimic
5. Nu i.as lasa sa ma uite, dar daca s.ar intampla asta, i.as uita si eu pe eihappy

In viata mea nu am fost mai sincera! (͡° ͜ʖ ͡°)

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

PwP!

| AirănMeidăn a răspuns:

1. ii ignor si le raspund in monosilabe
2. iau o secure si ii omor ca sa nu mai pot avea chef de ei
3. ma sinucid
of
4. nimic, astept urmatoarea data cand o sa vorbesc cu ea si eventual ii scriu dedicatii de dragoste in jurnalul meu *fan girling*
5. si eu uit teoremele de la mate, cu toate ca sunt importante

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

1. Nu mai bag pe nimeni in seama, îmi pun căștile si ascult muzica.
2. Nu mai încerc sa ma bag in vorba, stau singura intr-ul colt sau undeva pana o sa vină ei la mine.
3. Încerc sa gândesc cat mai pozitiv
4. Mă gândesc si mai mult la acea persoana sau fac ceva care sa ma distragă
5. N-au cum. Merg la ei sau îi sun și vorbim.

| Croampa a răspuns:

Ascult rock si ma gandesc cum m-as putea sinucide! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Ascult muzica
2. Incerc sa ma fac auzita si daca nu merge, ma retrag suparata intr-un colt.
3. Sunt trista, dar imi spun ca sunt o luptatoare si imi intaresc caracterul.
4. "Oh Doamne...ce fac? Acum trebuie sa ma concentrez sa termin liceul si dupa baieti" cam asa.
5. Am doar o prietena ce o consider cea mai buna, si cu toate ca nu am mai prea vorbit, (nu-s suparata pe ea), nu cred ca ma va uita. daca o va face..probabil nu o sa mai incerc sa am prieteni.

Ba...am raspuns sincer la toate.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Apreciez astahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. ''Lasti-ma ca daca nu jur ca ma sinucid! Ma arunc in spatele trenului, nenorocitilor."
2. ''Ba, voi sunteti chiori? Alo? Am devenit invizibil sau ce? Daca da, sa nu ma bateti ca ma duc in baia fetelor caci e din vina voastra''
3. ''De ceee? Ce naiba caut eu aici?''
4. ''Daisuki... Daisuki...'''
5. ''M-ati uitat? Nu. Eu v-am uitat pe voi''

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma intreb... oare este posibil sa puna cineva vreo intrebare...sa zicem " pe cine nu iubesti" si tu sa scrii "Daisuki", oare cum va fi? Eu cred ca tragic straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Probabil daca as face-o ar fi un accident de care toti si-ar da seama.Inclusiv tu tongue

Răspuns utilizator avertizat