| anonim_4396 a întrebat:

Ce fantezii sexuale aveti cu Basescu? Fantezia mea : Basescu in genunchi, inconjurat de 20 de tipi in castravetii goi.

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

As vrea sa-l vad pe băse cum cade intr-o gropă de cimitir impreuna cu boc si cand va afla ca nu poate sa iasa facand scara umana sa sape in jos pana da de celalalt capat.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Aaah daa:x sa il vad ducandu`se la o prostituata si sa il plateasca ea si la sf actului sa isi ceara banii inapoi si el sa nu ii mai aiba:x si sa ajunga asa http://www.google.ro/......tp?/imgres asta m`ar excita la maxiim

| NeverAlone a răspuns:

Base si cu Udrea intr-o cutie.Satisfactie garantata.

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Basescu si boc+ sex cu 20 canibali=satisfactie maxima!