| Nikol_9025 a întrebat:

Voi ce fantezii sexuale aveti?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Mi-as fi dorit ca Pitagora sa aiba langa el o ninfomana care sa nu-l lase sa scrie nicio teorema, sa-l tina legat de pat toata viata luistraight face

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa prind panaramele de pe centura si dupa ce o fac ii zic date jos ca trebuie sa caut banii si plec laughing

| Crisu a răspuns:

Cu Nikita rolling on the floor unele frumoasawinking

| Floreenofficial a răspuns:

Acasa la ea pe pat.sau pe canapea.

| TąNyą a răspuns:

Să nu-ţi răspund ţie.

FantaSZy.

| nobody_9468 a răspuns:

Sa-mi respecte dorinta de a o face pe un pod, dar nu e vorba de un pod pe unde trece masini, e un pod pe unde trece trenul printr-o padure, insa se uita oamenii cum ne facem treburile si de asta nu s-a realizat dorinta mea.
Ar mai fi:sa fumez in timpul unei partide si sa o fac in cabina de probawinking.

Bafta.

| lplostonyou a răspuns:

Sa fac sex cu 2 negrese, pana la epuizarehappy

| Dan a răspuns:

Ce intrebare ai pus? Normale! happy

| lilstar a răspuns:

Waiirolling on the floor deci in primul rand cu un negru, asta e baza si cate imi trec prin caprolling on the floor

| Mihaela_1499 a răspuns:

Sex in cabina de proba, la play boy big grin.
Sau sex pe acoperisu unui bloc turn la amurg big grin.
Si sexu in masina era pe lista dar s-a dus toata pofta cand am vazut ca la 5 metri in spate erau doi politai rolling on the floor).
Cu drag, Diana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fac sex mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ti. o trag in piscina din spate... :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex an lanuri de porumb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o leg la plug sa mergem pe camp la arat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa o fac intr-o pestera, in podul casei sau intr-un lift.winking

| IamJoKeR a răspuns:

Sexul in natura