| Expert Zabuza a întrebat:

Ce faze tari vi sau intamplat? cele mai tari fundita

9 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Eu am pierdut portofelul in supermarket, si cand am ajuns la casa, ii ziceam lu vanzatoare sa zica prin statie daca a vazut cineva un portofel cu un maimutoi pe ellaughing

| niko a răspuns:

Nu vreau sa imi audc aminte rolling on the floor
Eram in tabara acum vreo 3-4 ani si niste colege s, au gaandit sa imi faca o farsa si au gasit o broasca moarta si mi-au pus. o in jurnal rolling on the floor
Sau anul' asta la lik un coleg mai tampit a prin o libelula si mi-a pus. o in penar rolling on the floor

| DaftPunk a răspuns:

Haha. daca iti spun ce mi s-a intamplat te pisi pe tine de rass.
deci eram la bunici si nu aveam arie de nici un fel si m-am urcat sus pe baloti si de acolo vorbeam la telefon si la un moment dat a cazut balotul cu mine si am pierdut telefonul pe acolo.si am pusa pe varmea ( verisoara) sa ma suna sa imi gasesc telefonul. si am mai patit ceva dar nu stiu cum sa explic. debucurie m-am aruncat in pe marginea patului si ma aruncat si cand am cazut am cazut pe gresie si m-am lovit in buca si chiar acum ma mai doare. mai este ceva. eram afara si jucam 1001 ( adc cine face primul 1001 duble castiga. dar noi facem pan`la 100) faceam eu acolo 1, 2, 3, 4, 5, 6... 38 si dintrodata am dat prea tare in minge si mi-a venit mingea drept in fata. sper ca ti-a placut FUNDA?

| d33a a răspuns:

Pe 1 aprilie o colega de-a mea l-a mintit pe un coleg ca m-a calcat masina si am ajuns la spital, unii inventau chiar ca am murit. Si la urma au inceput telefoanele... un coleg a inceput sa planga la telefon. chiar a crezut ca am murit rolling on the floor

| dsada a răspuns:

Eram la scoala, si aveam o colega pe nume liana, merge liana la wc si numa nu mai era hartie si tot striga acolo aducetim hartie ca noi am plecat ca am mers cu ea, si numai vine ia in fundul gol la baie la baieti si nu era nici acolo hartielaughing si iasa numai afara in curtea scoli si striga: ba mergeti la femeia de servici sa imi aduca hartie, eu am strigat,:bine u mergi inapoi si ea zice :bine da hi mai iute ca mi se usuca ca****Ul in fundlaughing) si afara erau clasale 5-8 si au vazut-ohappyrolling on the floor

| Danielicious a răspuns:

Da pai eram cu prieteni pe drum la tara la bunici (copii de 9-14 ani) si o fata de 12 ani mi-a zis ca eu iubesc un baiat(baiatul acela era foarte urat si cu 5 ani mai mic ca mine)si am inceput sa o alerg totul mergea bine ne distram, pana cand am ajuns langa o curte ce avea gard de sarma si fata aceea a stiut ca este gard dar era multa iarba si nu se vedea (cel putin eu nu l-am vazut). Bunn. a sarit fata gardul si eu cum nu am vazut m-am impiedicat de el si am tras o cazatura... apoi a mai zis ceva da nu mai stiu ce si la vreo. 1 km distanta de unde cazusem am alunecat si am caut iar... Faza tare era ca mi se rupsesera si papuci iar casa era cam departe am luat niste papuci cu vreo 3 numere mai mici nu mai stiam ce sa fac. M-am hotarat sa nu mai ies din casa o saptamana! Fundisha? Plizz

| Danielicious a răspuns:

Si am cazut iar scuze am scris caut!

| XutZu1997 a răspuns:

La ce te referi prin faze tari?

| Bogdan_3559 a răspuns:

Uni din tabara miau adus un cadou iar inacel cadu era sutien dar ei miau sis ca erau ochelari si mi-am pus pe ochi